ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Як хлопці пізнавали навколишній світ (за твором Я. Стельмаха «Митькозавр із Юрківки...»

I.      Одержане завдання на літні канікули. (Вчителі, мабуть, забули, що теж були колись дітьми. Як тільки наближається літо, а з ним довгоочікувані канікули, вони намагаються так навантажити бідолашних учнів, що виконати всі завдан­ня ніяких канікул не вистачить. Сергій та Митько теж одержали завдання від вчительки ботаніки.)

II.     На відпочинок у Юрківку!

1.     Сергій та Митько. ()Сіопці ледве умовили батьків відпустити їх разом до Митькової бабусі.)

2.     Хіба змії полюбляють ховатися у сіні? (Взялися ремонтувати курінь, але Митько десь чув, що в сіні живуть змії. Треба перевірити, чи так це, бо на­вкруги така глухомань.)

3.     Повідомлення Василя про незвичайного мешканця озера. (Приїхали хлоп­ці колекціонувати комах, а виявилося, що на них чекає наукове відкриття. Озеро незвичайне, воно — помешкання чудовиська, яке іноді з’являється, але ніхто його не бачив, тільки чули пастухи, як воно жалібно мукає.)

4.     Мерщій до бібліотеки! (Цілими днями Сергій та Митько сиділи за книжка­ми із зоології. Навіть бібліотекарку здивували.)

5.     Нарешті хлопці вистежили це чудовисько, яке принесе всесвітню славу Юрківці та їм теж. (Ніч. Друзі сидять біля куреня і чекають: цієї ночі щось відбудеться, неодмінно з’явиться Митькозавр — так Сергій вирішив назва­ти цю потвору на честь друга. Ліхтарики, щоб не так страшно було. І на­решті вони почули якийсь неясний рух...)

III.     Разом завжди цікаво. (Відкриття не зробили, але стали розумними — ще б пак! — стільки книжок прочитали. А найголовніше — зрозуміли, що відкрили світ справжньої хлопчачої дружби.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 142 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz