ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 11
Гостей: 11
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Щирість і безпосередність Василька (за оповіданням С. Васильченка «Свекор»)

Дитинство — найкраща пора у житті людини. (Дитинство минає швидко. Коли приходиш до школи, ти, звісно, ще дитина, але вже й учень, а це накла­дає на тебе нові зобов’язання. Поки ти малий, робиш, що заманеться, відчу­ваєш увагу дорослих і намагаєшся їх наслідувати.)

Василько — наймолодша людина в родині. (Кожен, читаючи оповідання, уяв­ляє собі Василька. Я уявляю його білявим, з ластовиннячком, із хитрими тем­ними очима. Він — улюбленець у родині.)

Хлопчик любить «старувати» і грати під піччю. (Василько — хазяїн. Він любить порядок: і щоб шапку скидали, коли до хати входять, і щоб, за столом сидячи, хліб не кришили. А ще є у Василька куточок під піччю, де сховане ціле хазяйство хлопчика. У родині Василька називають «свекром» — отакий буває сердитий.) Не хочеться вчитися — одружитися залюбки! (Мати запропонувала якось си­нові взятися за буквар, а то, мовляв, женитися пора, а Василько «раз у раз шмарується попід піччю». Василько погодився: нащо ж йому буквар? Він хліба не дасть. І взагалі, настав час одружитися. Він вже й наречену обрав.)

1.    Ставлення батьків і всієї родини до рішення Василя одружитися. (Батько не

відмовляє сина від одруження, але попереджає, які зобов’язання покладе Ва­силь на свої плечі.)

2.    Які риси Василька мені до вподоби. (Василько щирий, довірливий, у родині

його люблять, у нього свій дитячий світ, але водночас він критично оцінює свої можливості: йому пояснили, що таке одруження, і він швиденько відмо­вився від свого задуму. Письменник відтворив вдало характер хлопчика засо­бами гумору.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 182 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz