ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Казка про різдвяні дива (за твором Ч. Діккенса «Різдвяна пісня»)

I.      Діккенс та Різдво. (Різдво в Англії почали святкувати так, як це заведено сьо­годні, незадовго до появи циклу різдвяних творів Чарльза Діккенса, у 40-х ро­ках XIX сторіччя. З’явилася традиція прикрашати ялинки, розсилати листівки, співати духовні гімни. Твори Чарльза Діккенса, присвячені Різдву, наділили це свято особливою атмосферою, «філософією» англійського Різдва. Повісті Діккенса присвячувались моральному оновленню, очищенню людини, тому оновленню, яке мало приносити з собою Різдво.)

II.     Скрудж і його контора, дім, спосіб життя.

III.     Поява привида Марлі та його оповідь. (Несподівано привид компаньйона з’явився у Скруджевій кімнаті і розповів жахливу історію свого потойбічного існування. Він прибув до Скруджа, щоб застерегти його та повідомити про ві­зит трьох святкових Духів, які, за словами Марлі, допоможуть Скруджеві змі­нитися.)

IV.     Зустріч героя з першим Духом — Духом Минулих Свят. Подорож у часі. (Пе­ред Скруджем розгортається все його життя. Яким він був колись — чуйним хлопчиком, що любив свою сестру, потім веселим юнаком. Але щодалі, то чер­ствішим ставав його характер, і тим більше людей він від себе відштовхував. Ця подорож розбиває другий лід у душі Скруджа (перший був розбитий роз­повіддю Марлі.)

V.       Зустріч Скруджа з Духом Сьогоднішніх Свят.

1.    Родина Боба Кретчита. (Дух Сьогоднішніх Свят із найбільшим задоволен­ням відвідував родини бідних людей. Не оминув він і помешкання Боба Кретчита — клерка, що працював у Скруджа. Самого Скруджа ці відвідини дуже розчулюють, особливо той момент, коли Боб несподівано п’є за його здоров’я. Герой дивувався, як ці люди можуть дозволити собі веселитися, коли вони такі бідні. Але відповідь проста: їх тримає разом любов.)

2.    Родина Фреда, племінника Скруджа.

VI.     Дух Майбутніх Свят. Скрудж бачить власну смерть.

VII.   Ебінізер Скрудж розпочинає нове життя. (Скрудж дуже здивувався, коли по­мітив, що витратив на спілкування з Духами лише одну ніч, а не обіцяних три. Він зрозумів, що йому дали шанс вперше за багато років відсвяткувати Різд­во, як годиться. Тому він розпочав день якось дивно для нього — посмішкою. І почав робити вчинки, які колишньому Скруджеві здалися б божевільними.

Відіслав родині Кретчитів найбільшу індичку, подарував гроші на доброчин­ність, зазирнув на вечерю до свого племінника... І, напевно, його добрі вчин­ки на цьому не скінчились, адже Різдво іноді робить дива із серцями людей.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 280 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz