ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Боротьба за жипя у льодяній пустелі (за оповіданням Дж. Лондона «Жага до жипя»)

I.      Сам-один у замороженій пустелі. (Людина, що підвернула ногу, переходячи річку, марно благає єдиного товариша про допомогу. Вілл не повертається, і герой розуміє, що залишився сам на сам із арктичною природою. Поведінка друга його приголомшує. Можливо, він навіть розуміє, що й до цього був фак­тично сам-один і не міг розраховувати на поміч товариша. Закон виживання Вілл розуміє якось викривлено, адже якби вони йшли разом, у них було би більше шансів на порятунок.)

II.     Несподівана надія.

1.     Схованка біля ріки Діз. (Герой знає приблизно, де він знаходиться, тому може окреслити собі подальший шлях. У нього є схованка, хоча й досить далеко звідси, але в ній є їжа та набої. Вілл також знає це місце. Герой спо­дівається, що, дійшовши туди першим. Вілл зачекає на нього. Він приду­шує підозру, що ці сподівання марні.)

2.     Голодні дні. (Герой цілими днями не споживає нічого, окрім болотяних ягід, корінців, пічкурів та кип’яченої води. Всі запаси скінчились. Він за­лишився повністю без засобів до виживання: він не може підстрелити оле­ня і через слабкість випускає куріпку з перебитим крилом.)

3.     Людина залишає золото заради життя.

III.     Загроза від вовків. (На шляху дедалі частіше трапляються вовки. Людина од­ного разу натрапляє на кістки оленяти, і це наштовхує її на філософські роз­думи: навіщо життя, якщо це лише біль? І чому так не хочеться вмирати?)

1.     Довгий поєдинок із вовком.

2.     Остання зустріч з Біллом. (Герой бачить свіжі людські кістки, які, напев­но, належали його колишньому другові. Поруч із кістками — купка золота.

Білл не розлучався із ним до кінця свого життя. Спочатку герой думає об­гризти ці кістки, як він уже зробив з оленячими. Але все ж таки вирішує поставитись до чужої смерті по-людськи.)

IV.     Неочікуваний порятунок.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 145 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz