ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

РІЗНІ характери героїв у романі Р. Л. Стівенсона «Острів скарбів»

I.      Біллі Боне та його переслідувачі. (Біллі Боне несподівано з’являється в корчмі «Адмірал Бенбоу». Він схожий на справжнього морського вовка, називає себе капітаном, і це одразу привертає увагу Джима Хокінса, який змалісу мріяв про морські пригоди. Біллі Бонса супроводжує атмосфера таємниці. Капітан гру­бий і неотесаний, вочевидь, він звик давати волю язику та рукам. Але також він дуже чимось наляканий. Згодом Джим зрозумів, що капітан якось обдурив своїх товаришів-піратів, і на нього розпочалося полювання.)

II.     Мужній характер Джима Хокінса. (На початку твору Джим — ще зовсім недо­свідчений довірливий хлопець. Але небезпека пригод у морі й на острові до­помагає йому розкрити приховані сили характеру. Він хоробрий, відважний, хоча його постійно тягне на необдумані ризиковані вчинки.)

1.     Розкриття заколоту піратів та зустріч з Беном Ганном. (Спочатку Джим здається нам доволі простодушним юнаком — він, вочевидь, довіряє Сіль- веру та іншим піратам. Але його починають насторожувати різні речі — зу­стріч із Чорним псом у таверні Сільвера, дивна і ворожа команда, яку Тре- лоні найняв на «Іспаньйолу». Джим випадково підслуховує план піратів, і це дає його друзям змогу врятуватись. Коли нарешті прибувають на острів, дисципліна в команді різко падає. Пірати відпливають на острів, і разом із ними чомусь пливе Джим. Він не міг би сказати, навіщо стрибнув у один з цих човнів, але ця його інтуїтивна дія дуже допоможе його товаришам у майбутньому. Він одразу тікає від піратів — і зустрічає Бена Ганна.)

2.     Викрадення «Іспаньйоли».

III.     Образ доктора Лівсі.

1.     Протистояння з Біллі Бонсом. (У суперечці, що сталася в корчмі «Адмірал Бенбоу» між Біллі Бонсом і доктором Лівсі, окреслились обидва характери. Доктор Лівсі протиставив погрозам і грубощам пірата безстрашність, умін­ня володіти собою та ситуацією, розум. Ці якості допомогли йому вижити в наступних випробуваннях.)

2.     Ризикована гра проти піратів.

IV.     Сквайр Трелоні. (На його характері позначилося аристократичне виховання. Сквайр дуже пихатий і разом із тим мало знайомий з життям. У ворожій пірат­ській команді він бачить відданих слуг, проте йому не подобається прямодушний і вірний капітан Смоллетт. Він не вміє тримати язика за зубами та іноді буває боязкуватим. Але в будь-якому разі він здатний на шляхетні й хоробрі вчинки.)

V.       Бен Ганн. (Бена Ганна залишили на острові через те, що колись він умовив піратів зупинитись і пошукати скарбів Флінта. Відтак він прагнув помститися за самотні роки. Бен Ганн здається читачеві людиною непоганою, з твердими принципами. Повернувшись на велику землю, він може почати жити чесним життям.)

VI.     Підступний характер Джона Сільвера.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 372 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz