ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 23
Гостей: 23
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Подорож Маленького принца Всесвітом. Пошук людини

I.       Планета Маленького принца — залишений дім.

II.     Планета короля. Коротке підданство. (Першою планетою на шляху Малень­кого принца була планета самотнього короля. Маленькому принцові потрібен був друг, але як може бути другом той, хто вважає тебе своїм підданим? У сві­ті дуже багато людей, які занадто серйозно сприймають свою владу, тому не здатні зрозуміти радість дружби. Вони можуть віддавати накази, а не прохати.)

III.     Планета честолюбця. (Серед нас є люди, які можуть говорити тільки про себе. І люблять, щоб про них говорили, хвалили, непокоїлися. Парадокс у тому, що така поведінка зазвичай тільки відштовхує інших людей. Як вона відштовхну­ла й Маленького принца.)

IV.     Планета пияки.

V.       Планета ділової людини. (Немає нічого дивного в бажанні примножити своє багатство. Окрім того факту, що це насправді не робить нас багатими, а, на­впаки, краде наш час і сили. Людина втрачає потребу дивитися на красу, ми­луватися заходом сонця й зірками. Вона вважає себе дуже зайнятою, хоча на­справді не робить нічого корисного. Такі люди теж не вміють бути друзями.)

VI.     Планета ліхтарника. (Це перша людина на шляху Маленького принца, яка йому сподобалась. Але бідолашний ліхтарник був надто зайнятий навіть для простих людських потреб. А як часто нам у житті доводиться виконувати ніко­му не потрібну роботу за безглуздими наказами?)

VII.   Планета географа.

VIII. Зустріч із Землею. (Земля здалася Маленькому принцу дуже непривітною планетою. Тут усе було як вдома, але дуже велике й чуже. Він побачив бага­то квітів, таких самих, як його троянда. Він зустрів змію — символ мудрості. Символ долі. І він познайомився з Лисом. Кожна зустріч давала йому якийсь урок життя. Нарешті він набрів на льотчика зі зламаним літаком — першу лю­дину на Землі, яку він побачив. Напевно, Маленькому принцові здалося, що на Землі живе одна-однісінька людина. Але це була перша людина за всю його довгу подорож, яка змогла зрозуміти почуття Маленького принца.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 179 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz