ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 7
Гостей: 7
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Віра і канарка Мася (випадок із жипя)

Віра Мартинюк — моя подруга. У її житті трапилася дивна подія. Одного разу у відчинені балконні двері її кімнати влетів птах. Як потім виявилося, це була ка­нарка. Як птах міг опинитися на волі — ніхто не знав. Але тепер новим місцем його мешкання стала кімната Віри. Батьки дівчини купили клітку, щоб улашту­вати канарці нормальне пташине життя, і поставили клітку на підвіконня, викра- шене білою фарбою. Коли сонячне проміння падало на нього, воно блищало, і це канарці так подобалося, що вона починала підстрибувати і співати.

Звісно, щоб серйозно доглядати за канаркою, потрібні знання. Передусім ста­ли у пригоді поради друзів, але після першого нещасного випадку Віра сіла за спе­ціальні книжки. Що ж сталося?

Одного разу Віра сіла біля клітки з морозивом. їла і поглядала на Масю, як вона звала птаха. Та у свою чергу одним оком спостерігала за Вірою та її моро­зивом, а сама удавала, що до солодощів їй байдуже. І раптом злетіла з жердини і крикнула.

— Тобі дати шматочок? — запитала подруга, і залишки морозива поклала у маленьку чашку, де звичайно була вода. Води у чашці не було, а з морозивом ка­нарка розправилась миттєво.

Увечері пташина була ледь жива. Віра ледь не плакала. Все обійшлось, але дів­чина вирішила: все, ніякого морозива! За книжки! Із книжок Віра, а з нею і я, дізналася, що канарки живуть на Канарських островах, які знаходяться в Атлан­тичному океані. Незабаром у Віри з’явився глобус, який вона поставила на пись­мовий стіл. На ньому червоним фломастером визначила ті місця, де живуть птахи, бо виявилося, що канарки мешкають і на Азорськнх островах, і в Північно-За­хідній Африці.

Мася дуже любить літати по кімнаті. Сідає на люстру, звідти летить на книж­кову шафу. В особливому захваті Мася від телефону, що стоїть на письмовому столі. Почувши дзвінок, канарка починає співати так голосно, що її чує співроз­мовник на другому кінці телефонного дроту. Часто і я телефоную подрузі, щоб почути канарку.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (23 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 146 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz