ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 55
Гостей: 55
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Що означає: сучасна людина? (Твір-роздум)

Що таке «сучасність»? Якщо ви відкриєте тлумачний словник, ви дізнаєтесь, що «сучасність — дійсність сучасної епохи, те, що відбувається, існує зараз». Ви­ходить, що сучасна людина — та, яка живе в теперішньому часі і стоїть на рівні свого століття, тобто не відстала від нього. Отже, треба докладати багато зусиль, щоб не відставати від нашого такого стрімкого часу. Але як?

У нашому місті багато модних салонів, бутиків, де можна одягнутися з голови до ніг, звичайно, якщо немає проблем із фінансами. Можна зробити модну за­чіску, встромити у вуха сережки — і матимеш цілком сучасний вигляд. Чи можна таку людину вважати сучасною? Ще я забув про мобільний телефон, плеєр, а вдо­ма комп’ютер. Та чи сучасна ця людина? Я дозволю собі промовити слово «ніби­то». Тому що це занадто просто, маючи гроші (частіше батьківські!), перетворити себе на людину із журнальної обкладинки. Що ж треба пам’ятати?

По-перше, модно одягнена людина — це тільки зовнішній бік справи. Так, з нею легко йдуть на контакт: елегантно одягнена людина привертає до себе ува­гу оточуючих. Адже недаремно кажуть, що по одежі людину стрічають, але про­воджають все ж таки по розуму.

По-друге, треба вміти грамотно розмовляти, бо уміння вести бесіду, будь-яку розмову одразу покаже, чи справді ми маємо справу із сучасною, розумною лю­диною, що знає собі ціну.

По-третє, бути вихованою людиною — це теж неодмінний атрибут сучасної людини. Бути ввічливим, доброзичливим, доречно відповідати, не перебиваючи співрозмовника. А все це ні в якому бутику не купиш, не придбаєш за допомогою ні перукаря, ні кравця.

Сучасна людина — це стан душі, спосіб життя, склад думок. Це здобувається шляхом наполегливого навчання, невпинної праці над собою. Звісно, що основа сучасної людини закладається ще змалечку, а потім набувається у школі. Саме тут усі ми здобуваємо початкову суму знань і уявлення про життя.

Деякі мої однолітки докладають багато зусиль, щоб бути сучасними у най- справжньому сенсі цього слова. Я вважаю, що ті, хто прагне відкрити щось для себе, і є сучасні люди.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (24 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 575 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz