ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 22
Гостей: 22
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

У холодну воду я не поліз (твір-оповідання з власного досвіду)

Одного разу ми з Антоном поїхали на рибалку. З Антоном ми дружимо з дру­гого класу — він прийшов тоді до нашої школи.

Був звичайний травневий вихідний. Тепло запізнювалося, небо було похму­рим, але за прогнозом дощу не обіцяли. Ми одяглися тепліше, узяли термос із чаєм і бутерброди. Нам пощастило: ми спіймали декілька рибчин. На мостках, з яких ми ловили рибу, звідкись узялося щеня. Воно тихенько скавчало, мабуть, було голодне. Шорстка на ньому збилася, важко було визначити, якого вона ко­льору. Песик дрібно тремтів — чи то від холоду й голоду, чи то від страху. Ми поділилися із цуценям сосискою. Підкріпившись, воно почало ластитись до нас. «А цікаво, чи вміє цуцик плавати?» — запитав я. «Навряд чи заманиш його у воду, навіть сосискою, — відповів Антон. — Адже ще холодно». «А навіщо заманюва­ти?» — сказав я і штовхнув цуценя у воду. Від підмостків до води було трохи біль­ше півметра. Цуценя і справді попливло, але видертися на берег воно не могло, застрягло в очереті. Песик жалісно й голосно скиглив, ніби просив про допомогу. Антон, не дивлячись на мене, тихо сказав: «Ну, чого стоїш? Іди діставай!» «Я не полізу у холодну воду», — відповів я. Тоді Антон скинув черевики, закотив шта­нини і зробив крок у воду. Цуценя він вирішив забрати додому. «Нехай зігріється, поїсть смачненького, а там подивимося, куди його можна влаштувати».

За кілька днів я пішов відвідати Антона: він застудився і не ходив до школи. Із сусідньої кімнати вискочила руденька пухнаста кулька, радісно повискуючи. «Впізнаєш? — запитав Антон. — Цуценя ми залишили собі і назвали Кучеряшка».

Песик підбіг до мене, довірливо помахуючи хвостиком. Він, справді, був такий кумедний, чудовий, що я нахилився, щоб погладити його. Кучеряшка дружелюб­но лизнув мою руку. Я почервонів. Мені стало соромно, що я так бездушно обій­шовся з ним на березі річки.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (24 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 158 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz