ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Зимовий ліс (твір-розповідь з елементами опису)

Майже кожен вихідний ми проводимо в лісі. Там у нашої сім’ї є заповітні сте­жинки. Влітку ми з татом йдемо збирати гриби. Взимку умовляємо маму поїхати з нами. Це завдяки їй ми почали, входячи у ліс, вітати його, знайомі деревця. Ми навіть дали ім’я деяким із них. Столітній дуб-богатир мама порівняла з казковим Берендеєм, і тепер він має ім’я цього казкового царя. Берізку, що росте поруч із дубом, мама назвала Снігуронькою. А ялинки-підлітки уздовж стежки до лісного озера Чорне дістали ім’я Подружки-Зеленушки.

Узимку дуб Берендей спить. На його товстому гіллі лежить шар снігу. Коли ми там гуляли, прилетів якийсь чорний птах і нечутно присів на одну з гілок. Сніг сріблястим пилком затремтів у повітрі. Я торкнувся рукою стовбура, відчув, що кора тепла. В її зморшках знаходять притулок різні комахи. Снігу під дубом не­багато, тому легко роздивитися коричневе різьблене листя. Вітер полюбляє грати з ним. Він колись заніс листя дуба у ялинник. Воно, наче прикраса, причаїлося у хвої ялинок Подружок-Зеленушок. Крім дубового листя, у ялинкових гілках хо­вається сухе березове, кленове, осикове листя. Влітку Подружки-Зеленушки зда­ються непоказними, на них мало хто зверне увагу. Хіба можна їх порівняти з ве­личним дубом Берендеєм або із красунею берізкою Снігуронькою!

Узимку все змінюється. Темна зелень хвої притягує до себе погляд, вона наче зігріває тебе у холоднечу. Ось і вирішили ми обидві ялинки прикрасити різно­барвним серпантином напередодні Нового року. Як же ми були здивовані, коли прийшли кілька днів по тому! Однієї ялинки не було, її хтось зрубав. На пеньку лежав сумний сніговий капелюх, на сусідній ялинці сиділа, настовбурчившись, сорока. Здавалося, вона теж була засмучена, бо, побачивши нас, щось пробурко­тіла і перелетіла на берізку, що росла неподалік.

Повертаючись додому, ми бачили людей, які поспішали зі своїми лісовими зеленими красунями. Пішов сніг. Він прикрасить одну із наших Зеленушок, що сумує за своєю подругою.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (24 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 547 | Рейтинг: 1.0 /1
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz