ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 8
Гостей: 8
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Гноми у зелених капелюшках (твір-розповідь про вчинки людей)

Наш двір старий, величезний. Його утворюють шестиповерховий будинок із червоної цегли і біто-сірий чотириповерховий. Обидва будинки зведено давно. У дворі багато дерев, переважно це тополі і клени. З деякого часу на наш двір по­чали задивлятися ділові люди: стільки землі, і вона «гуляє».

Років зо три тому, коли я вчилася у третьому класі, морозним днем нагрянула бригада. Це були кремезні чоловіки з пилами. Мешканцям вони пояснили, що є в них дозвіл влади на зрубування кількох старих дерев. Як водиться, ці прибульці почали пояснювати, що знесення дерев здійснюється в інтересах самих мешкан­ців, що тополі становлять загрозу. Власне, і ми були свідками кілька разів того, як під власною вагою обламувалися гілки — на щастя ніхто із мешканців на по­страждав.

А потім завищали пили, і від зелених старожилів двору залишилися високі пні. Як згодом виявилося, пильщики розповіли далеко не все. Поруч, на частині тери­торії нашого двору, незабаром з’явився будівельний майданчик. Тут почали спо­руджувати суперсучасний житловий дім.

Тоді, взимку, коли поспилювали тополі, щоб двір не мав вигляду сирітсько­го, похмурого, наші батьки вирішили перетворити пні на казкових персонажів. У хід пішли щітки, різнокольорова фарба. І ось за кілька днів пні перетворилися на веселих гномів. Правда, цим гномам бракувало важливої дрібниці — ковпаків. Але сама природа узялася вирішити проблему головного убору. Минув рік, уліт­ку наші гноми стояли під пишними зеленими капелюхами. Навіть спилені дерева жили, їхні міцні корені набрали сили у землі. Пні покрилися пагонами, і неза­баром це були не пні, а якісь карликові дерева із товстими низькими стовбурами і розкішними зеленими кронами. Ці крони і стали своєрідними головними убо­рами наших гномів. Як виявилося, якщо б тополі не порушили, вони б не зава­дили і по сьогодні. Адже ніхто вже не посягає на гномів у зелених капелюшках. Щозими наші батьки їх «оновлюють»: беруть фарби і щіткн та підфарбовують ті місця, які тьмяніють.

Правду кажучи, будівельники оформили поруч із гномами невеликий дитячий майданчик. Тут є пісочниця, гірка для малечі, гойдалки, альтанка.

Згадується казка про Білосніжку та семерих гномів. Так, красиво у нашому дворі. Спасибі дорослим. Навіть будівництво не псує його. Проте сиплених то­поль мені шкода.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (24 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 286 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz