ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Осінній парк (твір-опис місцевості)

Наш улюблений парк розташований у межах міста. З обох боків парк оперізує вода. Тож це острів, і щоб на нього потрапити, треба перейти невеликий затиш­ний міст. І коли ви його перейдете, опинитеся у дивному куточку. Тут ви забува­єте все. Дихається легко, бо тут, крім листяних дерев, є сосни і ялинки. Парк по­добається мені у будь-яку пору року, але осінь — це та пора, яка виявляє красу, яку влітку не побачиш.

Я повільно йду стежкою поміж тополь, кущів, в’язів, зупиняюсь, відхиляю ру­кою павутиння, що торкається мого обличчя, і зупиняюсь. Переді мною клени. Вони нагадують золоті кулі. Золото під ними і на них навіть похмурого дня слі­пить очі. Але я помічаю клен із багряним листям. Це справжня прикмета осені.

Варто пройти трохи вбік — починається зелена зона. Вона непідвладна ніяким осіннім примхам. Це ялинник, улюблене місце білок і сорок. Ось і зараз я бачу, як білка щось знайшла у зів’ялій траві і швиденько намагається зникнути. Але її помітили. Сорока спостерігає за білкою і попереджає її про щось своїм дерев’я­ним стрекотінням.

Ялинник закінчується, а далі — березняк. Світло від стовбурів ллється, білизна їхня особливо виразно вимальовується у похмурі, хмарні дні. Лимонне листячко летить і летить сумним дощем. Я підставляю долоні і намагаюся упіймати хоча б один листок. Ось вже він у мене у руці, я розглядаю цей витвір природи. Лис­ток прохолодний, різьбляний, наче монета. А яка фарба! Невже природа може так ошатно одягатися, що очей не відведеш?

Велике різьбляне листя дубів здається лакованим. Між ним і там і сям лежать жолуді, але чомусь без капелюшків, а самі капелюшки розкидані навколо. Таке враження, що жолудь, перш ніж упасти, скидає капелюшок, відкидає убік, а по­тім сам приземляється.

Я набираю жолудів, каштанів і неквапно йду стежкою. Прийду додому, покла­ду всі ці «коштовності» в шухляду письмового столу, а взимку дістану і згадаю зо­лоту осінь, мій улюблений парк і відчую себе щасливим.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (24 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 1186 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz