ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Палісадник Василя Степановича (твір-опис місцевості)

Мій улюблений куточок природи — просто перед нашим будинком. Це палі­садник — невеликий огороджений садок. Посадив його один із мешканців нашо­го під’їзду Василь Степанович. Колись він розповідав моїй бабусі, що в дитинстві жив на Полтавщині, і в них там був вишневий садок. Усе життя Василь Степано­вич мріяв виростити вишню. Зараз його мрія здійснилася.

Щодня його можна було бачити в цьому палісаднику. Він доглядав за вишне­вими деревами, які давали щедрий урожай. Поруч із ними росла яблунька. І про неї не забував Василь Степанович. Є в палісаднику ягідні кущі. Ростуть тут і зви­чайні дерева: липа і горобина. І немає вільного клаптика землі, лише стежинки. Просто до невеликої фарбованої лавки іде грядка квітів. Огорожа палісадника невигадлива, проста. Зроблена вона із хмизу. Згодом Василь Степанович уздовж усієї огорожі насадив дикий виноград, і часом за живою огорожею важко розгле­діти людину. Може, через цю огорожу ми не відразу помітили, що Василь Степа­нович щось не з’являється. Потім сусіди розповіли, що йому стало зле і його від­везли до лікарні.

Якось увечері я ввійшов у палісадник і сів на лавку. Мені здалося, що зараз до мене підсяде Василь Степанович і, як завжди, скаже: «Як життя, друже?» І я поч­ну йому розповідати про свої шкільні справи. Тепер цей куточок природи мені відкрився по-новому. Усюди відчувалася турботлива рука літньої людини. Кожне дерево, у тому числі горобина й липа, були акуратно обкопані.

Палісадник — не тільки моє улюблене місце. Сьогодні поруч зі мною, ані­трошки мене не лякаючись, про щось сперечалися горобці. На горобину присіла синиця. Вона поглядала то на мене, то на горобців.

Стало прохолодно. Різкий аромат заполонив повітря. Я підвівся. Горобці на­віть уваги не звернули на мене. А синиця схаменулася й полетіла собі.

«Завтра обов’язково навідаю у лікарні Василя Степановича», — вирішив я.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (24 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 166 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz