ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Лірична стихія творчості Е. Гуцала

Безперечна заслуга Євгена Гуцала полягає в тому, що він переніс своїх персо­нажів із площини героїчної в ліричну. Заперечував своїми творами збірний, пла­катний образ свого народу, який подавали його «брати» по перу. Є. Гуцало по­чувався серед них найбільш невимушено, розкуто, охоче розповідаючи про красу рідної природи й людей, його твори пройняті передчуттям радості й любові, які певною мірою знайшли своє втілення в оповіданні «Олень Август».

Цей твір — виклик самому життю, протиставлення чистої дитячої душі, яка вміє мріяти, сміливо дивитися в майбутнє, невдасі, лицеміру режисеру Альтову.

Саме цей герой прожив життя і втратив уміння бачити красу навколо себе, вірити у мрію, домагатися її здійснення.

Режисер видумав сюжет про «Оленя Августа», який був вартий уваги, але не поставився до нього серйозно, можливо, тому, що не вірив у власні сили, «похо­вав» свій талант, скорившись труднощам життя, ставши його рабом. Цей горе-ре­жисер подумав, що, напевно, цей школяр із драним портфелем обдарований тим, чим наділені справжні майстри? Бо він уже й зараз бачить світ інакше, ніж інші, для нього по пустирю ходять олені. Можливо, цей дар пропаде даремно!? Бо лю­дина не завжди здогадується, що вона — трохи не така, як інші. Тому й боїться Альтов, заздрить Жені, адже він може здогадатися про свій талант і стати «люди­ною». Через цей страх режисер не став наставником талановитої дитини і вигнав Женю, збрехавши своїй товаришці, що хлопчина не має ніяких даних для того, щоб зніматися в кіно. Скористався своїм становищем, щоб обдурити дівчину, яка вірить у молодого парубка. Женя залишився наодинці з собою, зі своїми почут­тями й думками, чистим серцем, яке вестиме його у життя, та оленем Августом, який не дасть загубитися у людській метушні.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (24 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 147 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz