ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Герої В. Нестайка - веселі, розумні, дотепні сміливці

Головні герої повісті в. Нестайка Ява з Павлушею познайомились ще в чет­вертому класі і тепер є справжніми друзями. їх інколи називають «убоїщами», «вишкварками», «гангстерами». Так є за що! То вони випустили в клубі під час лекції «Виховання дітей у сім’ї» пугутькала і лектор з переляку упав з трибуни і вилив собі на голову графин з водою. То повісили старі дідові підштаники на телевізійну антену, то проводили під свинарником метро. Хотіли зробити всім сюрприз! Адже у Києві є метро, нехай і у Васюківці теж буде. Але сталася хале­па — свиня Манюня провалилася якраз посередині тунеля... Що було! Дід Варава насилу витяг її з пастки, а розбишакам наказав засипати підкоп та йти вчитися, готуватися до екзаменів. А як не хотілося хлопцям це робити, коли «повітря пахне футболом, ...коли пташки галасують, як баби на базарі...»

У головах «гангстерів» швидко народжувалися часом незвичайні ідеї. Напри­клад, влаштувати бій биків, стати тореадорами, щоб їх по телевізору показали. Одна біда — де взяти бика? Довго думали-гадали! Бик був, але «то таке страшне мурмило, що його навіть сам зоотехнік Іван Свиридович боїться. Очі — наче трак­торні фари. Землю гребе ногами, як екскаватор». Нехай з цим бугаєм хтось інший б’ється! Ще був цап Жора, але він «...дуже балакучий. Весь час мекекече...» Зали­шилась корова Контрибуція, «але вона трохи психічна». А що вдієш! Взяли Ява й Павлуша килимок і капелюшок — то був їхній тореадорський інвентар, виламали з ліщини дві шпаги й почали...

Довго хлопці стрибали біля Контрибуції, але корова мирно щипала траву. І треба ж було Яві вдарити її ногою по губі — враз тореадори опинилися в калаба­ні по саму шию. Стояли півгодини в брудній, каламутній та смердючій воді, поки Контрибуція не відійшла. Чи злякала ця пригода наших героїв? Думаю, що ні! Бо попереду їх чекає ще багато незвичайного й дуже веселого. Нехай щастить!Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (24 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 234 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz