ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

«Найбільші чудеса дитинства» (за повістю В. Близнеця «Звук павутинки»)

«Присвячую цю книгу трав’яним коникам, хрущам, тихому дощеві, замуленій річечці...» — так написав у посвяті до своєї повісті «Звук павутинки» Віктор Близ- нець. На його сторінках автор познайомив нас із хлопчиком Льонею, який живе у Шатрищах разом із матір’ю. У цьому сільському кутку немає інших дітей, лише під ярком живуть сусіди — дід Глина та стара Сіроха. У кожного з них своя доля...

І хоча Льоня не має справжнього друга, він не самотній. Бурхлива уява хлоп­чика подарувала йому фантастичних знайомих — Бумсика (срібного чоловічка). Сопуху, Пушинок. Про кожного з них Льонька розповідає з відвертою дитячою любов’ю. Його срібний чоловічок давно живе в хаті і видзвонює срібними підків­ками. Він світиться синім вогнем, а крильця має легкі й прозорі, як у трав’яного коника. А народився срібний чоловічок з падучої краплі, тому й дістав ім’я Буме. Він нічого не боїться — ні темряви, ні павуків, ні Сопухи! Льонька разом з ним боронив Вишневих Пушинок від піратів. А де ж взялися ці Пушинки? Навесні, коли квітнуть сади, а кульбаби світять жовтими сонечками. Вишневі Пушинки живуть у саду. Цілими днями сидять нишком, сумують за сонцем, за фіалками. Але коли в хаті жевріє промінь сонця, виходять на світло і починають свої забави. Вони не люблять, щоб їх розглядали люди: маленькі, але дуже горді. Льонька лю­бить своїх фантастичних істот, охороняє їх, навіть годує, залишаючи на лаві крих­ти хліба та молочко у блюдечку.

Проте є одна істота, якою матері лякають неслухняних дітей. Це — Сопуха. Вона сопе так, аж вітер ходить по хаті, вся бура й кудлата. Льонька ховається від неї під подушкою. Але він сміливий і знає, що робити. Треба сказати: «Буме, за мною!» — і стрибнути з ліжка. Він тепер командир, за ним — вірний Буме та кін­нота з шаблями наголо. Що там Сопуха — всі вороги розбігаються!

Головний герой повісті — тонкий філософ. Він переконаний, що все на сві­ті має дверцята, треба тільки знайти і заглянути всередину. І тоді таке побачиш! Скільки нового й незвичайного, скільки кругом живого народу!Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (24 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 148 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz