ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 19
Гостей: 19
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Втрачений рай (за біблійними переказами про перших людей)

I.      Створення людини Богом. (Людину Бог створив за образом Своїм і за подо­бою Своєю після всіх інших створінь. Тіло першої людини Він утворив із землі й оживив її безсмертною душею. Звали цю людину Адам («людина із землі»). Самотньо та сумно було йому самому на землі. І тоді Бог створив жінісу, яка дістала ім’я Єва («мати всіх людей»).)

II.     Чудовий сад-рай. (Перших людей Бог поселив у раю, який знаходився десь між річками Тигром і Євфратом, у теперішній Месопотамії. Там завжди світи­ло яскраве сонечко, росли всілякі дерева, кущі та квіти, жили різні тварини, весело співали пташки.)

III.     Життя перших людей ураю. (Господь створив людей красивими і щасливи­ми. Вони дуже любили свого Творця, а Він любив людей. Бог доручив людям обробляти та оберігати рай. Він віддав Адамові та Єві все, створене Ним, до­зволив їм їсти плоди з усіх дерев, окрім плодів із дерева пізнання добра і зла. Адам і Єва постійно перебували у спілкуванні зі своїм Творцем. Адам давав назви райським рослинам і тваринам. Тварини корилися першим людям.)

IV.     Заздрощі Єатани. (Єатана позаздрив на людське щастя і став шукати способу, щоб довести їх до гріха.)

V.       Гріхопадіння Адама та Єви. (Єатана набув вигляду змія і спокусив Єву зірвати плід із дерева пізнання добра і зла. Він їй сказав, що, коли люди скуштують того плоду, вони стануть такими, як сам Бог. Єва зірвала плід із цього дере­ва, покуштувала сама й дала Адамові. Вчинивши це, наші прабатьки одразу ж усвідомили свою тяжку провину перед Богом.)

VI.     Боже прокляття. (Бог прокляв Сатану, який спокусив людей. Він заповів при­хід Єпасителя, який позбавить сили Сатану. Єві Бог сказав, що вона в муках народжуватиме дітей, а чоловік старшуватиме над нею. Адамові Бог сказав, що якби він не порушив Божої волі, то жив би вічно. А тепер люди стали смерт­ними. І земля стала проклята через гріх людини. Відтепер людина має в поті чола здобувати собі їжу.)

VII.   Чому Бог покарав Адама і Єву? (Люди порушили волю Бога, і тому Він по­карав їх, щоб люди через страждання спокутували свій гріх. Вони вмерли ду­ховною смертю, тобто перервалося їх духовне спілкування з Богом-Творцем, а потім вони вмерли і фізично. Але Бог уже тоді обіцяв спасіння всьому люд­ству від гріха через Свого Сина Ісуса Христа.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (24 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 243 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz