ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Коли сумує вся природа

І. Персефона стала полонянкою похмурого Аїда. (Деметра, могутня богиня, яка давала родючість землі, мала прекрасну дочку Персефону. Батьком Персефо- ни був Зевс. Він вирішив віддати її за свого брата Аїда, володаря царства душ померлих. Коли АІд схопив Персефону і зник у надрах землі, красуня голосно скрикнула, і крик цей почула Деметра. Викрадення Персефони бачив тільки бог Геліос — Сонце.)

II.     Деметра залишає світлий Олімп. (Деметра, звернувшись до Геліоса, дізналася про те, що вчинив Зевс. Вона прибрала вигляду смертної жінки, одягла тем­ний одяг і довго блукала поміж смертних.)

III.     На землі завмерло життя. (Стан Деметри викликав зміни в природі. Дерева стояли голі, все припинило свій ріст. Голод панував усюди, скрізь чувся плач і стогін, але Деметра нічого не чула, бо туга за дочкою була сильнішою за все. Загибель загрожувала усьому живому.)

IV.     Великий хмарогонець Зевс вирішує врятувати життя на землі. (Зевс не хотів загибелі усього живого. Він посилає до Деметри вісницю богів Іриду. Деметра не відгукнулася на її благання. Посилав Зевс і інших богів до дружини, але Де­метра не хотіла повертатися на Олімп без своєї доньки Персефони. Тоді Зевс через Гермеса домовився з Аїдом, і той погодився відпустити Персефону.)

V.       Деметра і Персефона повертаються на Олімп. (Коли мати з дочкою поверну­лися на Олімп, Зевс вирішив, що дві третини року Персефона буде поряд з матір’ю, а на одну третину — повертатиметься до чоловіка, Аїда. Погодилася на це і Деметра. І знову стала щасливою земля. Але швидко минає час, і коли Персефона повертається до чоловіка, знову сумує Деметра і знову вбирається у темний одяг. І разом з Деметрою сумує вся природа.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (24 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 212 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz