ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 36
Гостей: 36
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Пишемо міфи самі: Захистили герої Річку

у сиву давнину в нашій місцевості протікала Річка. Вона починалася від ма­леньких струмочків, струмки зливалися, потік ставав повноводним. Його живи­ли дощі, сніги, що танули навесні, джерела. Річка була рівнинною, вона повіль­но, немов милуючись собою, котила свої води удалечінь, давала притулок рибам, жабам, комахам. Над нею кружляли озерні чайки, привільно жилося тут диким качкам, недалеко від Річки колосилася пшениця, зріли сади, лунав сміх щасливих людей, і, здавалося, так буде завжди.

Але ось звідкись насунулось лихо. Довідався про цей благодатний край злий Суховій — сухий, гарячий вітер, що приносить тривалу засуху. Почав він вима­гати у мешканців цього краю принести йому в жертву щедрий врожай пшениці і фруктів. Але тут на шляху Суховія постала Річка — вона була його ворогом. По­руч із Річкою Суховій втрачав свою силу, хоча вона у боротьбі з Суховієм теж зне­силювалась, міліла.

І ось тоді на допомогу Річці прийшли безстрашні юнаки. Вони були сильні, високі, русяві. В руках у кожного юнака був щит і меч, вони грудьми закрили Річ­ку і прийняли бій.

Виявилося, що сили цих юнаків, незламних, мужніх, не вистачило, щоб про­тистояти Суховію. Злий велетень перетворив їх на очерет, але й сам втратив свою силу, чари і загинув.

Як і сотні років тому, тече Річка по рідному руслу. На її берегах перемовляєть­ся від вітру, гомонить, хитаючись, стрункий очерет. Якщо уважно придивитися, здається, що це стрункі юнаки стоять із гордо піднятими мечами. Співають птахи, хлюпотить вода і така навколо благодать, що не хочеться йти звідси.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (24 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 181 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz