ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Пишемо міфи самі: Звідки смуток у верби?

Дуже давно, багато століть тому, на березі швидкої і глибокої річки гордий народ збудував свої помешкання. Ці люди обробляли землю, яка щедро плодо­носила. Вони займалися скотарством, мисливством, гончарством. Народ вирішив освоїти непокірливу річку.

Одного разу сміливі юнаки вирішили піти човнами на рибний промисел. Пе­ред тим як вирушити у далеку і нелегку дорогу, юнаки попрощалися зі своїми нареченими. Ті вийшли їх проводжати на берег річки. Відпливаючи, юнаки дали обіцянку повернутися з багатим уловом, і тоді вони справлять весілля. Один із них, високий, красивий, синьоокий, жартуючи, сказав наостанок, що вони повер­нуться, коли волосся у дівчат виросте нижче пояса.

Щоранку і щовечора дівчата виходили на берег, вдивлялися у далечінь: чи не з’являться знайомі суденця. Вітер гнав хврілі річкою, низькі хмари сипали дощем. Минуло вже не одне літо. А дівчата все чекали і чекали своїх коханих на березі. Вони не хотіли вірити, що милі їх серцю наречені загинули. Волосся дівчат давно відросло так, що стало торкатися води.

Ось і зараз можна побачити на березі річки скорботні силуети. Тільки це вже не прекрасні дівчата, а давні-предавні верби. їхні розкішні коси сонце й вітер по­сріблили, руки-гілки висушили. Верби скорботно опустили їх у воду і шепочуть про щось тихенько. Свою скорботу вони довірили річці. Тільки вона знає їхню таємницю.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (24 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 204 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz