ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Видатний російський байкар І. Крилов

Дитинство І. А. Крилова. (Народився 1769 р. в Москві у сім’ї бідного армій­ського офіцера. На десятому році життя Іван залишився без батька. Після смер­ті батька, який залишив у спадок солдатську скриньку з книгами, він жив із ма­тір’ю в глибоких нестатках. Життя Крилова склалося так, що йому не довелося навчатися в школі, але він самостійно вивчав мови, математику, багато читав. Мати Івана, хоча й не знала грамоти, але всіляко заохочувала сина до навчання. Завдяки наполегливій праці Крилов став високоосвіченою для свого часу люди­ною. О. Пушкін дивувався широким знанням Крилова.)

II.     Юні роки. (Бідність змушує Крилова ще юнаком піти на службу. За своє жит­тя йому довелося бути і підканцеляристом, і домашнім вчителем, і особистим секретарем у маєтку князя Голіцина. Переїхавши до Петербурга, Крилов стає на службу до Імператорської публічної бібліотеки, де пропрацював майже тридцять років.)

III.     Творчі пошуки І. Крилова. (Література вабила І. Крилова з юних літ. Спочат­ку він пробував себе як драматург, писав сатиричні статті в журнали. З 1805 р. входить у літературу як творець російської байки.)

IV.     Літературна слава. (Байка принесла Крилову всенародну любов та славу. За своє життя він написав близько 200 байок, видав дев’ять своїх збірок у Росії. Байки Крилова перекладено на багато мов світу. 1825 р. у Парижі вийшло по­вне видання його байок російською і французькою мовами. Книги Крилова видавалися у Росії великими накладами, що на той час було небувалим яви­щем у Росії. Крилов був незрівнянним читцем. Зали, де виступав байкар, були завжди переповнені. На схилі років Крилов здобув загальну повагу і любов багатьох відомих людей того часу. Після смерті Крилова (помер він 1844 р.) у Петербурзі на народні гроші поставили пам’ятник, де байкаря зображено в оточенні героїв його байок.)

V.       І. Крилов і Україна. (1797—1801 рр. І. Крилов побував в Україні. Його захоплю­

вали українські краєвиди, народні пісні, історія козацтва. Ще за життя байка­ря його творчість високо оцінили Т. Шевченко, Є. Гребінка. Його байки добре знали І. Франко, М. Старицький, Л. Глібов. Серед перекладачів творів І. Крило­ва українською мовою були П. Тичина, М. Рильський, М. Стельмах та інші.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (24 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 255 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz