ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 14
Гостей: 14
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Про що розповів Очумєлов (за оповіданням А. Цехова «Хамелеон»)

Ох, добродії, ну і днинка видалася сьогодні! Як завжди, я за справами служ­би йшов через базарну площу. Зі мною був Єлдирін. Він допомагав мені виріши­ти низку питань. З ранку у мене настрій був непоганий, я одягнув нову шинель, справна така шинель. І хто б міг подумати, що неприємності сьогодні на цій пло­щі стануться через те, що наш народ не знає головного: чи належить генералові Жигалову собака, який укусив за палець Хрюкіна.

Здавалося б, хіба важливо, що собака належить генералові? Авжеж. Генерал — особа благородна, шляхетна, виходить, і собака в нього благородний і не кусати­ме будь-кого. А ось якщо собака не належить генералові, то не має належного ви­ховання, він є загрозою для людей, може укусити і мене, людину при виконанні обов’язків, яка наглядає за порядком у місті. Такого собаку треба знищити.

Звідси висновок: якщо Хрюкіна укусив генеральський собака, то винний сам укушений, він грубо поводився з твариною, а може, навмисно спровокував її. Може, навіть, для того, щоб досадити самому генералові, а відповідати за це — мені.

А якщо собака безпритульний, всі права на боці Хрюкіна — собаку треба зни­щити, адже насамперед — справедливість.

Може, і мені дяка від начальства вигорить за пильність?

Моєму скрутному становищу (треба ж було вирішити, кого покарати — собаку чи Хрюкіна!) зарадив генеральський кухар Прохор. Виявилося, що собака, дійсно, не генеральський, але у його превосходительства є брат, який до нього приїхав погостювати. Саме він і є хазяїном собаки, який укусив цього бовдура Хрюкіна. Кажуть, не чіпай малечу, і тобі нічого не буде. Собака ж ні в чому невинний, це все Хрюкін, хай йому грець!

У своїй справі я спираюся на поінформованість наших людей. Уявляєте, що могло б статися, якби я не дізнався вчасно про приїзд генералового брата? Міг би постраждати ні в чому не винний собака!..Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (17 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 127 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz