ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 7
Гостей: 7
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

П’ЯТНИЦЯ - друг Робінзона

I.      Робінзон врятовує життя одному з полонених, що перебували в дикунів. (Ро- бінзон побачив у підзорну трубу дикунів, з ними були три полонені. Двох ди­куни з’їли, один втік. Робінзон вбив переслідувачів, а хлопця врятував.)

II.     Зовнішній вигляд врятованого хлопця. (Гарний, високий на зріст, бездоганної статури, з рівними міцними руками й ногами. На вигляд — 26 років. Муж­нє обличчя; очі жваві, блискучі; волосся довге, чорне. Робінзон дав йому ім’я П’ятниця, бо саме цього дня він його побачив і врятував.)

III.     Робінзон у ролі наставника. (Робінзон вирішив навчити П’ятницю усього, що могло бути для нього корисним. П’ятниця показав себе здібним учнем. Хло­пець навчився розуміти англійську мову, розповів Робінзону про прибуття бі­лих людей.)

IV.     П’ятниця і Робінзон врятовують іспанця. (Робінзон, побачивши дикунів, за­мислився: навіщо він збирається плямувати руки кров’ю людей, які не вчи­нили йому жодного лиха? Серед полонених дикунів був європеєць, і Робінзон вирішив стати до бою, щоб звільнити його. П’ятниця допомагав йому.)

V.       П’ятниця зустрічається зі своїм батьком. (У човні, на якому прибули дикуни, лежав чоловік, якого збиралися з’їсти. Він ледве дихав. Його було врятовано. Коли П’ятниця побачив цю людину, він почав поводитися дуже дивно. Згодом з’ясувалося, що це батько П’ятниці.)

VI.     П’ятниця — турботливий син. (Хлопець був дуже моторний. Не встиг Робін- зон щось зрозуміти, як П’ятниця зник з очей. За чверть години він повернув­ся — приніс глечик з прісною водою для батька, а також хліба і води іспанцеві. П’ятниця майже не відходив від батька.)

VII.   Найкращі риси П’ятниці. (Хлопець був чудовим сином, другом. Незважаючи на молодий вік, він дотримувався звичайних людських правил: був відданим тому, хто врятував йому життя, був вдячним, люблячим сином, був сміливим, доброзичливим, жив у злагоді з самим собою і з оточуючими, формував і удос­коналював кращі людські якості.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (17 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 174 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz