ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 57
Гостей: 57
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Кімната моєї бабусі (опис інтер’єру)

Мені подобається бувати у моєї прабабці. Не тільки тому, що вона завжди готує до мого приходу щось смачненьке і дуже радіє мені. Входячи у її невелику скромну однокімнатну квартиру, я нібито потрапляю у давнину. Дива почина­ються у передпокої. Відразу з порога я бачу своє відображення в старовинному трюмо. Воно майже досягає стелі. Правда, в деяких місцях свічадо потемніло, проте це не применшує його цінності, у нього різьблені ніжки, широкий сто­лик. Він покритий вишитою білосніжною накрохмаленою серветкою, яку виши­вала сама прабабуся. На ній акуратно розташувалися у красивій вазі щітка для волосся, різні пилочки, щипчики та інше косметичне приладдя. Тут стоять по­даровані мною парфуми. Правда, вона чомусь рідко користується ними. А ось губних помад у неї декілька відтінків. Тюбики також стоять на трюмо. Прабабця ніколи не вийде на вулицю, не підфарбувавши губи.

А ось і прабабчина кімната. Скільки разів батьки пропонували їй замінити її меблі на сучасні! Але вона не хоче розлучатися з жодною річчю. Ось хоч би з цим буфетом. Наче він зроблений на початку минулого століття. Громіздкий, пузатий, але очей не відвести від безлічі дверцят, різьблених, з випуклим худож­нім склом. Це жовтувате скло наче чарівне. Воно збільшує чашки, келихи, ва­зочки. Так і тягне відчинити одну з цих дверцят, щоб потрапити у чарівну каз­ку. Дерево буфета старе, покрите темним лаком, який від часу потьмянішав. Від буфета навіть повіває давниною.

Посеред кімнати — дубовий старовинний стіл. Він квадратовий, а столішни- ця викладена мозаїкою з елементів, зроблених із дерев різних порід. Стіл спира­ється на масивні ніжки. Проміж них — дерев’яні поперечки. Коли я була зовсім маленькою, я полюбляла на них сидіти.

А ще у прабабці є диван. Як же не присісти на прохолодну шкіру старого дивана! У нього висока спинка із дзеркалом, полички, на яких стоять кумедні порцелянові слоники. По боках дивана — товсті шкіряні валики. Вони заміню­ють подушки.

Я не стану описувати ані етажерку з книжками, яка стоїть між диваном і бу­фетом, ані шифоньєр, що розмістився у правому кутку кімнати, між вхідними дверима і простінком. А ось телевізор у прабабці сучасний. Від цього подарунка моїх батьків вона не відмовилася.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 133 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz