ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 52
Гостей: 52
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Весь світ у моєму вікні (твір-опис)

Ми живемо у новім будинку на восьмому поверсі. Будинок з білої цегли, су­часна покрівля з темно-червоної металочерепиці. Наш будинок навіть жартома прозвали «червоною шапочкою».

Мені подобається моя квартира. Просторі кімнати зі зручними меблями, за­тишна кухня. У ній так добре, що ввечері, коли всі збираються, ми п’ємо чай, неквапливо обговорюємо новини дня, що минув. Іноді до мене приходять мої однокласники, і ми полюбляємо сидіти на кухні. А ще мені подобається подов­гу стояти біля вікна у моїй кімнаті. Коли я дивлюсь у вікно, мені здається, що я перебуваю одночасно в багатьох місцях.

Ліворуч я бачу проспект. По ньому мчать авто, йдуть тролейбуси. Будинок так сплановано, що шум з проспекту не долітає до моєї кімнати. Трішки право­руч від проспекту відкривається вигляд на автозаправну станцію, а за нею — ве­лике будівництво. Здається, перед очима росте багатоповерховий будинок. Він незабаром буде врівень з нашим. Мине небагато часу, і, може, така сама дівчи­на, як і я, дивитиметься на вікна нашого будинку з такою ж зацікавленістю. Далі, за будівництвом, височіють труби теплоелектроцентралі. Пар з них узимку валить так, що складається враження, ніби величезні хмари, подібно до дирижа­блів, піднімаються у небо.

Від теплоелектроцентралі до нашого мікрорайону ведуть затишні алеї вели­кого старого парку. Ми полюбляємо в ньому гуляти.

Парк майже впритул підступає до школи, в якій я навчаюсь. Школа розта­шована поруч із моїм будинком, і з вікна я бачу спортивний майданчик, де про­ходять у нас уроки фізкультури. Ми з татом почали виходити на ранкову зарядку і розминаємося саме на цьому спортивному майданчику.

Мені не треба ходити на фейєрверк. Його різнобарвні вогні на свята добре видно з вікна моєї кімнати. Звісно, зверху я не бачу обличчя людей, але я іноді уявляю себе пішоходом, поміченим мною з вікна. І думаю, що він не може ось так, як я, поглядом миттю перенестися з однієї ділянки міста в іншу. А все за­вдяки моєму вікну. Мені здається, що в моєму вікні — весь світ.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 134 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz