ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Внесок родини в незалежність країни (твір-роздум)

Харківський тракторний завод — ровесник моєї прабабці Галини Іванівни. Вона мені розповідала, що її батьки, мати й батько, будували це підприємство. А потім і самі складали трактори. Завод з першого дня випускав гусеничні та колісні трактори, які працювали не тільки на землях України, а й далеко за її межами. Під час Великої Вітчизняної війни завод було евакуйовано у тил. І там він випускав техніку, потрібну для фронту.

Після війни на ХТЗ прийшла працювати моя прабабця. На складальному конвейєрі вона опанувала багато спеціальностей, була нагороджена медалями за доблесну працю.

А зараз прохідна заводу стала рідною для моїх батьків. Батько — інженер- конструктор, а мати — економіст. Вищу освіту вони здобули, будучи стипендіа­тами ХТЗ. І на заводі ж з відзнакою захистили дипломні роботи.

Одного разу наш клас був на екскурсії на ХТЗ. Ми побачили різні цехи і від­відали Музей історії заводу. Нам розповіли, що гордістю заводу є його трудові ди­настії. Екскурсовод нас запитала, а чи знаємо ми, що таке трудові династії. Тут відзначився я. «Це коли справу старшого покоління в цехах продовжують їхні діти й онуки. Я теж представник трудової династії, — з гордістю відповів я, — бо члени моєї родини будували цей завод, а зараз тут працюють мої батьки». «Я тебе впіз­нала, ти дуже схожий на свого батька, Дмитра Олексійовича Колобова. Збираючи трактори, твоя, Антоне, родина робить посильний внесок в укріплення економі­ки країни, а виходить, і в її процвітання як незалежної держави». «А школярі теж роблять свій внесок у незалежність держави?» — запитав я. «Звісно, — відпові­ла вчителька, яка привела нас на екскурсію, — вчення у школі — це підготовка до опанування майбутньою професією, і що краще ви підготуєтеся до дорослого життя, то вищою буде віддача вашої праці на підприємстві, ось хоч би й на ХТЗ». «Я теж хочу стати тракторобудівником», — сказав я.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 86 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz