ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Друг у глиняному горщику (твір-роздум з елементами опису предмета)

Щодня, рано-вранці, ми виходимо на пробіжку від нашого будинку до ближ­нього парку. Одягаємо спортивні костюми, кросівки і перетворюємося на най- справжнісіньких спортсменів. Вулиці в цей час пусті. Лише автомобілі час від часу обганяють нас. Вранці і дихається чудово. Повітря чисте, особливо цими квітневими ранками, коли все оживає, з’являється молода травичка, на деревах і кущах набубнявлюють бруньки. Небо на сході жевріє, набирає блідо-зеленого кольору. Краса така, що очей не відвести.

Пожвавлення в одну з наших пробіжок вніс випадок. Ми побачили на тро­туарі, ближче до проїжджої частини, кімнатну квітку у глиняному горщику. Це була бегонія. Батьківщина цієї рослини — тропіки і субтропіки, а у нас вона прикрашає оселі. Ми не припинили свій біг, але обмінялися короткими фраза­ми, мовляв, як це на безлюдній вулиці опинилася кімнатна квітка-красуня?

Вона мала довгі пружні стеблини з блідо-червоним великим листям. Лис­точки були широкі, як долоньки, зі світлими цяточками, а фонтан із безліччю квіток рожевого кольору був вологим від роси. Ще декілька крапельок було й на долоньках листячка. Квітка у глиняному горщику виглядала велично. Бего­нія була вкрита росою, отже, вона провела ніч на вулиці, і зараз нікому не по­трібна. З пробіжки ми поверталися спокійно, не кваплячись, і всі розмови були присвячені квітці біля дороги.

Ми дійшли висновку, що квітка нічия. Мабуть, з якоїсь причини хазяїн бе­гонії не міг більше доглядати її й виніс цю диво-красуню на вулицю, сподіваю­чись, що хтось із добрих людей візьме її собі. Повз неї проїжджали автомобілі, і хтось із водіїв міг врятувати квітку, забравши її додому. А що коли це зробити нам? Адже може статися, що бегонія нікому не знадобиться, або хтось може на­вмисно зашкодити їй.

Квітку у глиняному горщику ми поставили на балконі у таз, вимили її з по- ливалки і занесли до приміщення. Зараз горщик із бегонією стоїть посеред під­віконня в маминій кімнаті, де ми робимо уроки. Час від часу бегонія скидає листя, що відмирає. Воно з шумом падає на підвіконня, при цьому кіт Мурзик завжди здригається.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 83 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz