ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

І знову весна (твір-опис)

Торішню зиму я часто хворів. У цей час я багато читав. Удома в нас багата бібліотека, в ній — твори класиків і сучасних авторів. Але мені подобається чи­тати Данієля Дефо, Жюля Берна, одне слово, ті книжки, в яких розповідається про морські мандри, різні пригоди моряків. Не забував я, звісно, і про уроки. Мої товариші приносили завдання, або я телефонував їм. А ще під час хвороби я захопився виготовленням паперових корабликів. Робив я їх спочатку із арку­шів зошита, а потім із кольорового паперу. Утворилася ціла іграшкова флоти­лія. Я давав їм назви — імена військових суден, вичитаних з улюблених книжок. А ще я писав усередині корабликів невеликі побажання тим, кому, можливо, мій кораблик потрапить до рук, коли буде мандрувати невгамонними весняни­ми струмками. Правда, тою весною відправити кораблики у мандри мені не вда­лося. Сніга було замало, розтанув він якось непомітно, і струмки не кликали в плавання. Зате ця зима принесла багато снігу. І ось зараз, коли весна підганяє тепло, струмки перетворюються на цілі річечки. Ці струмочки-річечки заступа­ють шлях пішоходам, авто здіймають своїми колесами цілі хвилі і самі нагадують катери. Ось тут я й здійснив свій задум. Почав відправляти у плавання паперові кораблики, що чекали свого часу.

Я дивився, як пливли від мене назавжди бриг «Сміливий», бриг «Паллада». Вони несли від мене звісточку з побажанням удачі хоропіим, добрим людям. Над корабликами високо в небі кружляв білий голуб. А я подумав, що це мор­ська чайка супроводжує мої кораблики.

Світило сонце, відбиваючись у воді струмка безліччю золотавих осколків, си­ніло небо, рідкі хмарки, проте, не провіщали поганої погоди.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 96 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz