ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Що згадаю під Новий рік (допис у газету)

Рік, що минув, запам’ятався мені різними подіями. Про шкітьні справи я розповідати не буду. Вчусь охоче й непогано. Батьки виконали свою обіцянку, і коли мені виповнилося дванадцять років, вони подарували мені давно обіцяний акваріум з рибками. Але і я дотримав свого слова — почав займатися оздоров­чим бігом. Уранці ми з батьком виходимо на пробіжку, а потім енергійно роз­минаємося на спортивному майданчику. Винятком стають ті дні, коли негода. Може, це комусь здається дрібницею, але для мене це було важливо.

Незадовго до початку навчального року я приніс додому голуба, мабуть, зби­того машиною. У нього було травмоване крило. Мама, подивившись на птаха, сказала, що ми його не виходимо, що тут потрібна допомога ветеринара.

Це був голуб у сірому оперенні, з темно-коричневим обідочком на шиї. Він якось байдуже дивився на незнайому обстановку квартири. Проте голуб знай­шов тимчасовий притулок у нас на лоджії. Ми справді не знали, як йому допо­могти, просто годували і поїли. І тут виручив випадок. У місто у справах приїха­ла з села мамина сестра, моя тітка Лариса. Подивившись на птаха, вона сказала, що у них у селі голубів мало і вона охоче забере його із собою.

Минув час. Ми одержали від тітки Лариси листа. Вона повідомляла, що го­луба вдалося врятувати, виходити. Це виявилася голубка, їй дали ім’я Крихітка, тому що вона дуже полюбляла їсти хлібні крихти з долоні. Крихітці в селі зна­йшлася пара.

Найцікавіше те, що Крихітка так звикла до тітки Лариси, що вона навіть су­проводжує її на роботу. Тітка їде на велосипеді, а голубка летить слідом за нею, а потім повертається на подвір’я, що стало для неї рідним.

Ось про що я згадаю під Новий рік.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 80 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz