ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Лист до нащадків (допис у газету інформаційного характеру)

Від редактора нашої шкільної стінгазети «Навчання — світ» я дістав завдан­ня написати листа нащадкам. Я мав звернутися до школярів майбутніх поколінь, таким, як і я, дванадцятирічним хлопчикам та дівчаткам, які навчатимуться за піввіку у нашій школі.

Я уявив, що у цьому кабінеті, поруч із цим вікном, де стоїть моя парта, сиді­тиме хлопець, імені якого я не узнаю ніколи. Але він дивитиметься в це вікно, з якого відкривається вид на спортивний майданчик і частину скверу. Яким буде цей дванадцятирічний підліток? Чим захоплюватиметься? Хто буде його сусідом по парті? Які предмети будуть найулюбленішими, а на яких він нудьгуватиме? Хто йому викладатиме мову, математику?

Я замислився: з чим я можу до нього звернутися? А може, потрібні слова мені підкаже побачений за вікном школи сквер?

у сквері рівні алеї, красиві берези, клени, липи. А які дуби! В їхніх кронах які тільки птахи не знаходять притулок!

Теплішає, і ми відчиняємо навстіж вікна кабінету і чуємо барабанний дріб дятла, голоси невгамовних горобців. Бачу шпаківню, яка з’явилася на березі ще задовго до мого переходу до шостого класу. І ось я поміркував, чи побачить цю красу ось крізь це класне вікно мій нащадок? Це залежатиме від представників мого покоління, і навіть від мене нинішнього. Якщо в міру своїх сил ми догля­датимемо зелені насадження, не ламатимемо, то цілком можливо, що ті дерева за вікнами побачать школярі і за піввіку. Коли я виросту і матиму свою родину, вчитиму берегти природу і своїх дітей, і потім онуків, я вірю, що цю любов до живого передаватимуть своїм дітям і інші батьки.

Я вірю, що ті, хто прийде у нашу школу через п’ятдесят років, будуть справ­жніми патріотами свого міста, своєї Батьківщини. Батьківщина починається з любові до батьків, до посаджених їхніми руками ось цих берізок, кленів...

Ось про що я вирішив розповісти своїм нащадкам.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 442 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz