ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 53
Гостей: 53
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Народна легенда про дівчину-Україну і пісня 0. Кониського «Молитва»

Усна народна творчість є неоціненною культурною спадщиною, яку залиши­ли нам наші пращури. Передаючись з вуст у вуста, народні твори змінювалися та вдосконалювалися. Незмінною залишалася народна мудрість, проста на пер­ший погляд, але справедлива та розумна народна мораль.

Нам відомі народні пісні, обрядові дії, казки для дітей та безмежно мудрі, чарівні та цікаві народні легенди і перекази. Часто народні легенди використо­вуються в літературних творах, повністю або частково. Народний епос передає нам ставлення нашого народу до світу та самих себе, їхні погляди щодо найваж­ливіших питань людського буття та історії народу.

красива та хвилююча народна легенда про дівчину-Україну! У легенді опові­дається про те, як Господь зібрав до себе всі народи та обдарував кожного пев­ними рисами чи талантами. Аж потім він побачив дівчину, яку й не помітив од­разу. Дівчина була дуже красива та скромна, і Господь подарував їй пісню. За народною легендою, саме таким чином український народ отримав справжню перлину своєї культури — українську пісню. І справді, люди інших національ­ностей, які знайомі з пісенною творчістю нашого народу, кажуть, що вміння співати в українців «від Бога»... Тож, може, легенда не помиляється?..

О. Кониський — відомий український культурний діяч другої половини XIX сторіччя. У своєму вірші «Молитва» він використав мотиви легенди про ді­вчину-Україну. Пізніше поезію було покладено на музику, і вона стала прекрас­ною задумливою ліричною піснею, яка зачіпає серця слухачів і дотепер.

Українці вміють не тільки красиво співати, не тільки володіють сильними та красивими голосами — таких майстрів багато! Наша пісня приваблює тим, що у неї вкладено саму душу, тому вона хвилює та розчулює слухачів, торкаючи най- тонші струни їхніх душ.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 121 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz