ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Патріотичні мотиви стрілецьких пісень

Вивчаючи українську літературу, я помітив, що жодні події у нашій склад­ній, але героїчній історії не лишилися без відображення у літературі. Славетне козацтво, діяльність відомих історичних осіб, повстання, гіркі та трагічні події війни або чужоземного поневолення — все знаходить своє відбиття у творах на­ших письменників або у народних творах. Я думаю, це цілком природно: люди­на має висловитися, коли їй щось болить. Так само і народ висловлюється шля­хом створення творів, тоді стає ніби легше...

Січові стрільці — це непересічне явище в історії України. Коли відгриміли події революції 1917 року, в нашій країні запанував справжній хаос, влада пе­реходила з рук у руки, все постійно змінювалося. Різні сили боролися між со­бою — хто за владу та панування, а хто за правду та життя народу.

Січові стрільці діяли під проводом своїх керівників Євгена Коновальця та Андрія Мельника. Внаслідок їх дій 14 грудня 1918 року було відновлено УНР. Про діяльність січових стрільців дізнаємося з історичних книжок, але ж то тіль­ки сухі факти. Багато чого можна дізнатися також з так званих стрілецьких пісень. Ці пісенні твори дуже своєрідні. Часто в них використовуються суто фольклорні елементи та образи-символи: червона калина, буйні вітри тощо. Го­ловним мотивом стрілецьких пісень є глибокі патріотичні почуття. У складні історичні часи січові стрільці по-справжньому вболівали за зміни на краще, за стабільність та добробут в Україні. Вони вірили у краще майбутнє та готові були боротися за нього. У стрілецьких піснях висловлюється палке бажання бачити свою Батьківщину незалежною, багатою, квітучою державою. Часто оспівують­ся стрілецькі ватажки. Це були віддані своїй справі люди, готові віддати власне життя за своїх товаришів та за долю України. Стрілецькі пісні пройняті патріо­тизмом, сміливістю та завзяттям.

Мені дуже подобаються стрілецькі пісні, бо з їх допомогою ми можемо дізна­тися набагато більше про історію нашої Батьківщини. До відомих нам дат, подій та фактів додаються почуття, переживання людей, що творили нашу славетну іс­торію. Вони постають у нашій уяві немов живі, і ми пишаємося ними.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 122 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz