ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Образ Павлика - маленького горбаня (за оповіданням С. Черкасенка)

I.       Дід Антип і онук Павлик. (Колишній шахтар Антип жив з дочкою-вдовою та онуком Павликом на краю слобідки в халупці. Павлик тільки здалеку спо­стерігав за дітьми. Він був горбанем, і хлопці знущалися з нього. Але дівчатка любили гратися з калікою, слухали його розповіді, казки, яких Павлик знав від мами безліч.)

II.     Лагідний світ казок. (Павлик ріс розумним, допитливим хлопчиком. Мама любила його, жаліла і часто розповідала чудові казки. Світ неньчиних казок робив і Павлика лагідним і добрим.)

III.     Заступництво Павлика і розправа над ним. (Діти покинули вигін і подалися у степ, де знайшли гніздо жайворонків з яєчками. Найбільший забіяка Захарко запропонував друзям помітити гнізда паличками, а як вилупляться пташеня­та, забрати їх. Павлику було жаль пташок, і він повитягав ті палички та по­викидав геть. Захарко страшенно розізлився і почав щосили бити Павлика. Додому горбань вже дійти не міг, і дід Антип приніс його на руках.)

IV.     Хлопчаче приятелювання. (На ранок дід Антип відшукав Захарка і приніс його в оберемку до Павлика, щоб онук при ньому відлупцював розбишаку. Захарко злякався, став плакати і проситися. Раптом дід Антип почув хлипан­ня Павлика, який просив діда відпустити Захарка.

Коли прийшла Явдоха, Захаркова мати, то діти гралися і весело сміялися. Доброта, лагідність Павлика зробили чудо: жорстоке серце Захарка раптом пом’якшало, і він побачив у Павлику не горбаня, а доброго, чесного і хоро­шого товариша.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 205 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz