ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 11
Гостей: 11
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Великий і чарівний світ дитинства (за твором 0. Довженка «Зачарована Десна»)

Олександр Довженко — непересічна особистість в українській літературі та культурі в цілому. З-під його пера вийшло багато довершених прозових творів, до того ж Олександр Довженко був видатним кінематографістом, який зробив вагомий внесок у розвиток кіномистецтва в Україні.

Олександр Довженко залишив нащадкам оповідання та повісті про війну, які реалістично оповідають нам про трагічні події того часу; щоденник, що є прав­дивим свідченням епохи. Одним з найкращих творів письменника є повість «За­чарована Десна», яка має автобіографічні елементи.

Головний персонаж твору — хлопчик Сашко. Образ Сашка вражає своєю щирістю та відкритістю, хлопець ще не вміє брехати, він сповнений любов’ю до рідних, до навколишнього світу, до природи. Все видається Сашкові цікавим та чарівним, він ще не стикався з хитрощами та брехнею. Сашко зачаровує читачів саме своєю відкритістю, чистотою серця.

Сашко має розвинену фантазію, він багато вигадує і фантазує. Звісно, як ко­жен хлопець, він прагне пригод! Ось з цього і виходять різні історії. Наприклад, історія з левом. Аварія на залізниці, внаслідок якої з клітки втік лев, викликає у хлопця ціле море фантазій. Він вигадує зустріч з левом і вірить у неї. Проте його вигадки — це не обман, це просто уявні пригоди, які для самого хлопця не менш реальні, ніж дійсність. Світ видається Сашкові чарівним, сповненим див, може, тому поряд з реальними «дивами» так легко та природно з’являють­ся уявні дива?..

Мені дуже сподобався твір Олександра Довженка «Зачарована Десна». Адже то велика майстерність — дорослій людині написати про дітей так, щоб діти впізнали самі себе і уявили цілком реального хлопчика Сашка, такого ж, як вони самі. Я думаю, що створити такий твір здатна тільки людина, яка зберегла дитинство у собі, зберегла у собі дитячу щирість, чистоту, відкритість. Це дуже важливо — зуміти протягом складного життя зберегти у собі дитину, і я обов’яз­ково намагатимусь, щоб у мене це вийшло...Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 110 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz