ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 50
Гостей: 50
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Роздуми над проблемою зіткнення неповторного та буденного (за віршами Ліни Костенко)

У нашому житті є багато проблем, які потребують послідовного осмислення, спокійних та розумних міркувань. Існують одвічні питання, які протягом тися­чоліть хвилюють людство. Існують питання, але ж і досі не існує на них відпові­дей. Кожна мисляча людина звертається до цих питань, обмірковує та осмислює головні морально-етичні проблеми нашого життя. Зрозуміло, навряд чи хтось із нас дасть остаточну відповідь на них. Але ж ми маємо скласти свою власну дум­ку, особисте ставлення і керуватися ним у своїх вчинках.

Одним з таких важливих філософських питань є питання протистояння не­повторного та буденного, творчого підходу та банального. Це питання широко висвітлювали у своїх творах українські письменники, зокрема і Ліна Костенко. Поетеса підкреслює, наскільки важливо бути особистістю, мати власну точку зору, мислити творчо та неординарно. Навіть одна зі збірок Ліни Костенко на­зивається «Неповторність»! Творчий доробок письменниці налічує багато пре­красних ліричних поезій, романи у віршах, є і збірка творів для дітей «Бузи­новий цар». У ній Ліна Костенко використовує яскраві алегоричні образи, що допомагають дітям краще зрозуміти та сприйняти думки, які хотіла висловити письменниця.

у нашому житті, під тиском обставин, суспільства та повсякденних турбот, дуже складно зберегти свою окрему, оригінальну точку зору. Це важко, але над­звичайно важливо. Мені здається, що з самого початку життя людини її батьки та вчителі мають плекати та підтримувати творче начало в дитині, допомагати розвивати свої таланти. Дитина має право не погоджуватися з іншими, аргумен­туючи свої думки.

Якщо людина вміє привносити елемент творчості у будь-яку свою діяльність, навіть одноманітну та нецікаву, тоді і працювати стає приємніше, і результат праці тільки покращується. Часто ми бачимо навколо втомлених життям, сірих та похмурих людей. І мені дуже хочеться спитати в них, коли вони востаннє ма­лювали, співали, вигадували щось?.. І не питаю, бо знаю, що давно, певно ще в дитинстві...

Я кожного разу дивуюся, наскільки важливих речей може навчити нас лі­тература. Ліна Костенко весь час підкреслює значення для людини неординар- ності мислення та творчого підходу. Я теж прагнутиму розвивати, підтримува­ти їх у собі.

 Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 85 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz