ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Образ хлопчика Жені та режисера Альтова в оповіданні Е. Гуцала «Олень Август»

Оповідання Є. Гуцала дуже цікаве з кількох причин. По-перше, події, зобра­жені у ньому, сталися у наш час. По-друге, зміст твору є дуже глибоким, автор на кількох сторінках висловлює та ілюструє дуже важливі філософські думки. Цей твір на сьогодні є дуже актуальним.

У оповіданні «Олень Август» змальовано два головних образи — образ хлоп­чика Жені та режисера Альтова. Повертаючись зі школи, Женя бачить, як зні­мають фільм, режисером якого є Альтов. Після закінчення зйомок Альтов про­понує Жені підвезти його на власному авто, між ними відбувається дуже цікава розмова. Режисер Альтов — пересічний працівник кіноіндустрії, навіть не хо­четься казати «кіномистецтва». Альтов — утомлений життям, він часто буває невдоволений та роздратований. Він не має тієї геніальної іскри, яка дозволяє створювати справжні шедеври. Навіть сам подумки визнає, що він звичайний! Водночас Женя — звичайний учень, але внутрішньо він непересічна особистість. Він має надзвичайну уяву, щиру душу та, я впевнений, талант, який обов’язко­во ще проявиться протягом життя хлопця! Бажаючи зробити Жені приємне, ре­жисер Альтов пропонує йому знятися у фільмі про золотошукачів, яких рятує маленький хлопець з дивним ім’ям-прізвиськом Олень Август. Альтов дурить довірливого Женю, не розуміючи, що всі його слова глибоко западають у душу хлопцеві. Коли Альтов розповідає про любов до оленів головного героя цього вигаданого фільму, Женя одразу ж бачить благородних тварин прямо на пустирі, де вони знаходяться. Звісно, хлопчик просто уявляє цих оленів. Але хіба ж то не справжній талант — одразу яскраво та реалістично уявити образ, уміти вноси­ти у життя елемент казки, чогось дивовижного та незвичайного?! Навіть Альтов визнає обдарованість хлопця. Але у режисера така думка викликає тільки роз­дратування. Можливо, він просто відчуває свою пересічність, свою звичайність, знаходячись поряд з неординарним хлопцем?

Женя вирішує, що він гратиме цю роль, з Альтовим чи без нього, гратиме у житті. Мені дуже подобається висновок, якого дійшов Женя. Творчі особистос­ті часто не знаходять визнання у житті, бо стикаються з отакими режисерами Альтовими, які не мають нічого, окрім необгрунтованого авторитету. Але дуже важливо, щоб талановиті непересічні люди не втрачали віри у себе, залишалися самими собою. І тоді вони обов’язково розкриють свій талант та здобудуть зго­дом і визнання, і успіх, і просто щастя у повсякденному житті!Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 92 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz