ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Тореадори з Васюківки (за однойменною повістю В. Нестайка)

Як часто у нашому житті нам не вистачає яскравих подій, цікавих та захо­плюючих пригод! Дорослі швидко забувають про ті вигадки та ігри, які були у них в дитинстві. Але, я впевнений, вони відчувають брак цікавого та веселого у їхньому житті. Деякі люди займаються екстремальними видами спорту, захо­плюються творчістю, щось конструюють, проте більшість не мають такої мож­ливості, тож компенсують все це за рахунок перегляду пригодницьких фільмів та читання пригодницької літератури. Я думаю, саме через це пригодницькі твори користуються таким попитом.

Цікава та захоплива повість В. Нестайка оповідає про пригоди двох хлопців, яких звуть Павлуша Завгородній та Ява (Іван) Рень. Ці хлопці справжні вина­хідники. Вони планують прокопати метро під сараєм, зробити підводний чо­вен; намагаються влаштувати справжню кориду з коровою Контрибуцією; бе­руть участь у театральних постановках разом з однокласниками — звісно, все це не без пригод! Повість складається з трьох частин, дві з них оповідає Павлу­ша, а одну — Ява. Те, що твір написано від першої особи, допомагає читачам не тільки побачити пригоди та витівки хлопців, але й осягнути їхній внутрішній світ, зрозуміти краще їхні вдачі, думки та прагнення. Павлуші та Яві, по-перше, притаманна надзвичайна активність, вони просто не можуть всидіти на місці! Я думаю, це важлива та дуже гарна риса: не залишатися осторонь від подій, які навколо тебе. Хлопці дивують нас своїми вигадками. Ідеї, які Павлуша та Ява намагаються втілити у життя, часто виглядають нереальними та навіть кумед­ними, адже вони тільки діти. Можливо, вони подорослішають та стануть справ­жніми винахідниками? Можливо, люди, які конструюють літаки, вигадують нові пристрої, роблять наукові відкриття, були в дитинстві такими фантазерами та розбишаками, як герої повісті В. Нестайка?

Мені дуже подобаються дійові особи пригодницької повісті «Тореадори з Ва­сюківки», я навіть не можу сказати, хто з них подобається мені більше... Окрім того, що повість захоплює читачів цікавим сюжетом, вона може їх багато чого навчити. Читаючи твір, ми замислюємося над тим, що потрібно бути активною та дієвою людиною, кмітливою, розумною та творчою. Я думаю, що образи Яви та Павлуші мають велике виховне значення в українській дитячій літературі.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 107 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz