ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Таємничі, веселі й незвичайні події в повісті Я. Стельмаха «Митькозаври з Юрківки, або Химера лісового озера»

Якщо комусь захочеться досхочу насміятися, то треба обов’язково прочита­ти повість Ярослава Стельмаха «Митькозаври з Юрківки, або Химера лісового озера». У ній такі захоплюючі пригоди двох шестикласників — за вуха не віді­рвеш від книжки.

Коли читаєш цю повість, то, здається, що написав її не відомий письменник, а такий же хлопчик, як герої твору. Ярослав Стельмах аж ніяк не прикрашає школу, відверто говорить про ставлення учнів до вчительки ботаніки та зоології. Стельмах називає її так, як говорять діти, — «ботанічка». Саме вона задала шес­тикласникам завдання: за літо зібрати колекцію комах. Хлопчики згадали, що нікому не потрібні стоси таких колекцій припадають пилом у кабінеті біології, але вхопилися за це завдання. Щоб виконати його, треба було їхати до Митько- вої бабусі в село, а батьки сумнівалися, чи можна таких розбишак нав’язувати старенькій. І все-таки Сергійко і Митько зуміли довести батькам, що без колек­ції вони у вересні просто загинуть.

У селі друзі одразу ж знайшли озеро серед лісу, відновили чийсь курінь і весь час проводили там. Крім них, до озера приїжджав на велосипеді ще один міський гість — чотирнадцятилітній Васько. Він розповів шестикласникам, що в озері живе якесь чудовисько. Хлопці вирішили вистежити ящера, адже чітко бачили величезні сліди на прибережному піску, вночі чули страшний рев і спо­стерігали, як булькає вода у глибокому місці.

Намагаючись спіймати чудовисько і прославитися, Митько і Сергійко ро­били пастки, засідки, по черзі чергували вночі. Цілий місяць хлопчики читали книжки про геологічні періоди на Землі і про тварин, які колись населяли нашу планету. Як виявилося потім, ніякого митькозавра не існувало, а над друзями пожартував Васько. Та Митько і Сергійко не образилися, адже за цей місяць вони пережили безліч таємничих і веселих пригод, до того ж перечитали багато книжок з біології.

Перегорнута остання сторінка повісті, але так не хочеться розлучатися з ге­роями твору. Та я знаю, що Ярослав Стельмах написав декілька збірників опові­дань для дітей і про дітей, які я із задоволенням прочитаю на канікулах.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 108 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz