ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 53
Гостей: 53
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Гумор у нашому жипі та в літературі (на прикладі вірша П. Глазового «Заморські гості»)

Скільки вже було сказано про українських гумор, скільки написано гуморис­тичних поезій, оповідань, байок, комедій! Але минають роки, навіть тисячоліт­тя змінилися, а гумор не зникає з повсякденного життя українців та з літерату­ри! Гумор допомагає нам критично сприймати дійсність, виходити зі складних життєвих ситуацій, легше та оптимістичніше сприймати життя, а головне — са­мих себе.

Гумористичні твори доводять нам, що навіть серйозні проблеми можна сприймати з гумором, і від того шанси на розв’язання цих проблем зовсім не зменшуються, а навіть навпаки! Мені дуже сподобався вірш П. Глазового «За­морські гості». Якщо спробувати сформулювати проблеми, окреслені у цій по­езії, вийдуть аж надто серйозні речі: проблема української діаспори у Канаді, проблема непоінформованості діаспори про становище в Україні, проблема рів­ня мовної культури у державі... Навіть моторошно стає: тут слід дисертацію пи­сати чи яку наукову працю... Але ні! Усі ці проблеми вміщуються у один коро­тенький віршик, до того ж цікавий, з гумором та прихованою іронією! Гумор криється у назві твору і у віршовому розмірі, у самому сюжеті і у мовленні пер­сонажів (зокрема. Міліціонера). Але, читаючи вірш, людина не тільки усміхаєть­ся, вона замислюється над отими вищезгаданими дуже-дуже серйозними про­блемами! Отаким по-справжньому непереможним є вплив гумору на людей.

У цікавій, необтяжливій формі автор примушує читачів замислитися над проблемами, що мають величезне значення. Я вважаю, такий підхід є правиль­ним, а головне — ефективним. Недарма кажуть, що сміючись, граючи, легше і навчатися, і переживати важкі моменти, і працювати. Звісно, є у житті серйоз­ні і зовсім не смішні речі, з яких просто гріх кепкувати, але іноді гумор та іро­нія потрібні у нашому житті, навіть у несподіваних ситуаціях вони допомагають нам. Якщо сприймати життя з оптимізмом, з доброзичливою іронією, жити стає легше, а щоденні турботи та дрібні негаразди не здаються такими неприємними і не так дратують. Вони вже не здатні стерти з обличчя доброзичливу посмішку, яку, до речі, так приємно дарувати роздратованим та заклопотаним дорослим, змінюючи їхній настрій на краще!Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 81 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz