ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

МІЙ улюблений міфологічний герой

I.       Подвиги Геракла. (Виконуючи волю богів, Геракл за наказами царя Еврісфея звершив дванадцять подвигів, які були б не під силу нікому із людей. Звер­шуючи ці подвиги, герой убивав звірів, що шкодили людям.)

II.      Найважчий подвиг Геракла. (Найважчим подвигом Геракла був останній, дванадцятий. Героєві довелось здобувати яблука Гесперід.)

III.      Зустріч із Атлантом. (Шукаючи сади із золотими яблуками, Геракл зустрів Атласа, який тримав небо на своїх плечах. Героєві довелося взяти на себе тя­гар титана, поки той ходив по яблука для нього.)

IV.      Хитрість Атласа. (Атласу хотілося позбутися вічного тягаря, і титан запро­понував Гераклу ще потримати небо, доки він сам віднесе яблука в Міке- ни. Але герой розгадав хитрощі Атласа і попросив потримати небозвід, щоб мати змогу покласти на плечі подушку, яка захистила б їх від тиску тягаря. Як тільки довірливий Атлас звалив на свої плечі небо, Геракл забрав яблука і покинув титана.)

V.        Повернення у Мікени і звільнення від злої волі Еврісфея. (Геракл виконав наказ Еврісфея, приніс золоті яблука Гесперід. Це був його останній подвиг, звершений за наказом царя. Закінчилася його дванадцятилітня служба у Ев­рісфея, але він ще довго служив богам і людям.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 357 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz