ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 54
Гостей: 54
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Уславлення цивілізації в міфі про Прометея

I.      Давньогрецькі міфи про богів. (У сиву давнину люди жили серед ворожої їм природи. Вони не могли пояснити явища, стихійні лиха, зміни пір року, а лише відчували на собі силу природи. Греки придумали богів, створили про них міфи, у яких дали пояснення усьому таємничому і загадковому.)

II.     Прометей — герой, який вивів людей із темряви.

1.     Життя людей за правління Крона. (Титани не звертали увагу на смерт­них. Не цікавився їхнім життям і верховний бог Крон. Люди жили в тем­ряві, не знали ремесел, гинули від голоду. У них не було бажань, вони не мали надії на майбутнє.)

2.     Подвиг Прометея. (Подвиг Прометея не тільки в тому, що він дав людям вогонь. Найголовніше те, що він вивів людей на шлях цивілізації, дав їм знання, вміння, навчив не боятися сил природи, а використовувати їх на свою користь.)

3.     Зміни у житті смертних. (Прометей озброїв людей знаннями, що зробило смертних сильнішими і незалежними від волі богів. Люди навчилися реме­сел, зуміли побудувати швидкі кораблі під вітрилами, навчилися обробляти землю так, що були забезпечені їжею і могли не боятися посухи чи злив.)

III.     Титанічний подвиг людства. (Тисячі років людство боролося за виживання. І раптом сталося диво — на якомусь етапі життя змінилося різко і безпово­ротно. Знання розширили горизонти людської свідомості. Давні греки при­писували це перетворення зусиллям титана Прометея, який своїм подвигом зберіг життя усім смертним на землі. Та, звичайно, цей титанічний подвиг звершило саме людство.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 91 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz