ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 43
Гостей: 43
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Геракл - найпопулярніший герой стародавніх греків

Греки створили безліч міфів про богів і героїв. Але найбільшою популярніс­тю користувався Геракл — син земної жінки і бога Зевса. Мені здається, Геракл став найпопулярнішим грецьким героєм тому, що, звершуючи свої подвиги, по­казав себе прикладом сміливості, сили, впевненості в собі.

За волею богів і за дорученням царя Еврісфея Геракл здійснив дванадцять подвигів. Кожен із цих подвигів міг закінчитися смертю героя.

Перший подвиг — убивство гігантського немейського лева, який знищував худобу і навіть нападав на людей. Знайшовши чудовисько, Геракл зробив три влучні постріли з лука, але шкура лева була такою міцною, що гострі стріли від­скакували, не пошкодивши її. Розлючений гігантський звір кинувся на героя, і Геракл голими руками задушив породження Тіфона і Єхидни. На честь свого подвига герой встановив немейські ігри, на яких молоді чоловіки змагалися в бігу, боротьбі, метанні диска, списа і в кулачному бою.

Цар Мікен страшенно злякався вигляду убитого лева і сили Геракла. Він за­боронив герою навіть наближатися до стін міста, а коли Геракл приносив докази своїх подвигів, Еврісфей з жахом дивився на них з високих мікенських стін.

Після убивства немейського лева Геракл виконав ще одинадцять завдань царя Мікен, і кожне наступне завдання було страшніше від попереднього. Героєві до­велося вбити Гідру — потвору з тілом змії і дев’ятьма головами, він перестріляв стімфалійських птахів, які нападали на худобу і людей. Та найстрашнішим було те, що в цих птахів замість пер були стріли, і вони вбивали ними все живе, пус­каючи їх зверху. Потім Геракл цілий рік переслідував керінейську лань, яка спус­тошувала поля, впіймав її і доставив царю. За новим завданням Еврісфея упій­мав величезного дикого кабана, вичистив за один день хліви царя Авгія, зловив і приборкав шаленого критського бика, привів у Мікени діомедових коней, які їли людське м’ясо, у важких боях з амазонками здобув пояс цариці Іпполіти, з вели­кими труднощами переміг триголового і шестирукого велета Геріона і забрав ста­до корів; спустився в підземне царство Аїда і привів до Еврісфея жахливого пса Цербера; із садів титана Атласа здобув три золотих яблука. На цьому й закінчила­ся служба Геракла у царя, який довгих дванадцять років збиткувався з героя. Ге­ракл пішов світом, де на нього чекали нові пригоди, подвиги і перемоги.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 86 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz