ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Мудрість і досвідченість батька у байці Езопа «Хліборобові діти»

І. Герої байки. (Байка «Хліборобові діти» відрізняється від інших байок тим, що тут діють не звірі, а люди. Мова йде про сім’ю хлібороба, у якій діти не мирилися між собою.)

3.       Занепокоєння батька. (Старий хлібороб був занепокоєний тим, що його діти не дружать між собою. Він умовляв їх, але слова не допомагали. І тоді бать­ко вирішив вплинути на них ділом.)

III.     Батькове завдання. (Хлібороб наказав дітям принести в’язку різок і наказав зламати її. Як не силкувалися діти зробити це, нічого в них не вийшло. І тоді батько розділив в’язку на окремі прутики. Діти легко справилися із за­вданням.)

IV.     Мудрість хлібороба. (Батько прожив довге життя і добре знав, що дружній сім’ї не страшні ніякі вороги. Але коли члени родини сваряться між собою, не підтримують одне одного, то їх можна легко перемогти. Досвідчений хлі­бороб не словами, а ділом показав своїм нерозумним дітям значення єдності, дружби і взаємодопомоги для родини.)

V.       Притчевість байки. (Байка «Хліборобові діти» має дуже багато спільного із притчею. Занепокоєність батька, його неспокій щодо благополуччя в сім’ї, — це реальність, яка може бути у великій родині, де вже не діють слова. А ось рішення батька — це вихід із подібного стану. Хлібороб учинив мудро, вико­риставши дію, а не слова.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 111 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz