ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Фантастичне в повісті Ч. Діккенса «Різдвяна пісня у прозі»

I.      Роль фантастичного у повісті. (Фантастичне допомагає письменнику виразні­ше відтворити боротьбу добра і зла. Скрудж — жадібний, злий чоловік. Тіль­ки духи, які поселилися в його душі, зуміли змінити цю людину на краще.)

1.     Дух Минулого Різдва. (Дух Минулого Різдва нагадав Скруджу про його дитинство та юність. І нехай у ті далекі часи він був голодний, бідний, але в його серці жила любов до рідних. Він мріяв про Різдво, чекав зустрічі із близькими людьми.)

2.     Дух Теперішнього Різдва. (Дух Теперішнього Різдва дає відчути Скруджу, як багато він втратив, відмовившись від свята, як збідніло його життя. У Скруджа прокидається сумління. Йому хочеться, щоб поряд з ним були рідні, щоб звучали пісні, щоб хоч хтось виявив до нього добрі почуття.)

3.     Дух Майбутнього Різдва. (Дух Майбутнього Різдва показав Скруджу кі­нець його життєвого шляху. Але поки Скрудж живий, він може зміни­ти своє майбутнє. Треба лише робити добро, співчувати чужому горю — і тоді все життя зміниться на краще і не треба буде боятися смерті.)

II.     Вплив Духів на життя Скруджа. (Дуже часто людина живе так, ніби у неї є ще одне життя, в якому вона може повністю реалізувати себе. Але життя не знає репетицій. Дядечко Скрудж усе своє життя присвятив накопиченню грошей, а постарівши, виявив, що вони не принесли йому задоволення. Духи показа­ли всю непривабливість його життя і марність намагань знайти щастя тільки в багатстві. Розуміння цього змінило поведінку і характер старого.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 150 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz