ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Перемога добра над злом у романі Л. Стівенсона «Острів Скарбів»

Подпись: І.«Острів Скарбів» Л. Стівенсона — пригодницький роман. (Сюжет роману наповнений великою кількістю пригод та незвичайних подій, у яких героям раз у раз загрожує загибель, але несподівано настає чудесне спасіння.)

Подпись: IIКарта капітана Флінта. (Події роману Л. Стівенсона «Острів Скарбів» пов’я­зані з картою легендарного капітана Флінта, який володів незліченними багатствами. Біллі Боне був штурманом у капітана Флінта на його кораблі «Морж», коли Флінт заховав своє золото на одному з островів. Перед смертю Флінт передав карту Острова Скарбів своєму штурманові. Ми зустрічаємося з Біллі Бонсом, коли він оселився в трактирі «Адмірал Бенбоу».)

ПІ. ПІукачі скарбів:

І.   Чесні романтики. (Після смерті Біллі Бонса карта Флінта потрапляє до рук юного Джима Хокінса. Він передає карту лікареві Лівсі та сквайру Трелоні. Романтики за натурою, Трелоні і Лівсі захопились цією картою і, не вага-

ючись, вирушають у подорож, узявши Хокінса юнгою. Ці люди, звичайно, хотіли знайти скарб, але при цьому вони не збиралися вчиняти комусь зло.) 2. Джон Сільвер і його команда. (На карту Флінта довгий час полювали пі­рати, які знали про її існування. Серед них був і Джон Сільвер, колиш­ній квартирмейстер судна Флінта «Морж». Втершись у довіру до Трело- ні, Сільвер найнявся на «Іспаньолу» коком і запропонував сквайру взяти матросами його людей. Насправді ж ці люди були залишками команди Флінта. Сільвер і його люди ладні були заволодіти золотом Флінта за будь-яку ціну. Вони здатні були не тільки вбити сквайра Трелоні, його друзів, капітана Смолетта, а й перегризти горлянки одне одному.)

I.         Пригоди на шляху до золота Флінта. (Господареві «Іспаньоли» та його дру­зям на шляху до золота Флінта довелося пережити підступність Сільвера та більшості команди, стрілянину на острові, втрату своїх товаришів.)

II.       Перемога добра над злом. (У романі перемагає не груба сила, не підступна хитрість і віроломство жорстокого Сільвера, а сміливість, згуртованість, го­товність до самопожертви чесних романтиків. Багатством, ціннішим за золо­то Флінта, були для них радість перемоги, відчуття вірності друзів.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 182 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz