ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Сильний людський характер в екстремальній ситуації (за оповіданням Джека Лондона «Жага до жипя»)

  1. Анонімність головного героя твору. (Джек Лондон не дає імені головно­му герою оповідання «Жага до життя». У цьому є велике значення: людина бореться за своє життя і для неї вже не важливо, ким вона була раніше, де жила, яке ім’я мала.)
  2. Один у пустелі. (Головний герой оповідання відстає від свого супутника, який не став його чекати, покинув одного серед пустельної землі. Герой тво­ру бачить, як віддаляється від нього одинока людська постать, а з нею відда­ляється надія вижити.)
  3. Боротьба за життя. (Герой оповідання уже не має сил вполювати дичину, щоб підживити свіжим м’ясом свої сили. Він уже не розбирає дороги, не на­магається обійти болітця і корчі, не звертає уваги на свій одяг і взуття. Єди­не, що він чітко розбирає, — це напрямок руху. І він іде, вперто йде до да­лекої мети, до порятунку.)
  4. Суперництво із вовком. (Поряд зі знеможеною людиною ледве тягнеться старий голодний вовк. Він уже не може наздогнати якусь дичину, але в нього ще вистачить сили, щоб перегризти горло знесиленому чоловікові. Між лю­диною і вовком відбувається поєдинок: обидва хочуть жити, а життя одному може дати смерть другого.)
  5. Цінність життя. (Джек Лондон згадує, що його герой віднайшов золоту жилу і розбагатів. Він ніс мішечки із золотом, але зараз це золото для нього тільки зайва вага. Воно не має ніякої цінності, адже йдеться про виживання. І чо­ловік кидає золото. Жага до наживи погнала його в цю льодяну пустелю. Але зараз виявилося, що багатство нічого не варте, коли втрачаєш життя.

Сильна духом людина може все. І герой твору своєю боротьбою за життя доводить це.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 209 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz