ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Вірш-звернення і настанова справжнім чоловікам (за віршем Ш. Петефі «Коли ти муж, будь мужнім...»)

І. Мужчина — не покірна лялька. (У вірші «Коли ти муж, будь мужнім» Шан- дор Петефі говорить, що справжній мужчина ніколи не буде покірною ляль­кою, яку доля кидає туди-сюди. Відважні ніколи не злякаються собачого гав­коту злої долі.

Поет закликає справжніх чоловіків не здаватися, а сміливо крокувати по життю.)

II.     Герой не любить зайвих слів. (Справжній герой ніколи не буде багато говори­ти. Він доведе свою правоту ділом, сміливо розгонить своїх ворогів і не буде хизуватися подвигами. Зробивпіи свою справу, він зникне, немов вихор.)

III.     Справжній мужчина не перенесе безчестя. (Шандор Петефі вважає, що муж­чина повинен боротися за правду, не боятися за неї пролити кров. Краще відмовитися від життя, ніж зрадити свої переконання. Справжній мужчина не може і не повинен жити в безчесті.).

IV.     Свободу не можна віддавати навіть за всі багатства світу. (Поет вважає, що ті, хто віддає свободу навіть за всі багатства світу, не гідні високого звання муж­чин. Головним девізом справжнього мужчини повинні бути слова «З торбою, але на волі».)

V.       Відвага у боротьбі — ось ознака справжнього мужчини. (Остання строфа ві- рпіа розпочинається, як і всі попередні, словами: «Коли ти муж, будь муж­нім». Відважній людині не можуть зашкодити ні доля, ні люди. Справжній мужчина має бути схожий на міцне дерево, яке ураган може вирвати з корін­ням, а не зігнути.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 142 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz