ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

«Робінзон Крузо» Д. Дефо як започаткування «робінзонад»

За своє життя Даніель Дефо написав більше трьохсот п’ятдесяти творів. Ге­рої Дефо — це, як правило, сироти, маленькі люди, пірати, які повинні вести боротьбу за своє життя, розраховуючи тільки на свої сили, на вміння швидко орієнтуватися у складних обставинах. Письменник своїми творами доводив, що це злочинне суспільство породжує злочинність.

Написавши таку величезну кількість творів, Дефо міг би залишитися малові­домим письменником XVII століття, якби не роман «Робінзон Крузо». Саме ця оповідь від імені купця, мандрівника і моряка, який прожив на острові двадцять вісім років, два місяці і дев’ятнадцять днів, зробила ім’я письменника відомим.

Робінзон Крузо увесь свій час наповнював невтомною працею. Він спорудив комфортне і безпечне житло; збудував невеликий човник; щоб завжди мати за­пас м’яса і молока, приручив диких кіз; подружився з великим папугою і навчив його говорити. Робінзон обробляв і засівав поля; сушив виноград і випікав хліб; шив одяг, черевики і навіть зумів сконструювати парасольку. Усі ці заняття за­бирали багато часу, адже Робінзону доводилося до всього доходити власним ро­зумом. Цей твір став гімном людській праці, цілеспрямованості і наполегливос­ті. Він мав величезну популярність, був перекладений багатьма мовами світу.

Роман «Робінзон Крузо» справив великий вплив на подальший розвиток літера­тури. Багато подібних творів з’явилося у різних країнах. Це були і підробки роману Дефо, і цілком оригінальні твори, в яких зображувалося життя і пригоди людей, що потрапили в безлюдні місця і змушені були виживати, боротися за своє життя.

Твори, що були схожі на повість «Робінзон Крузо», стали називати «робінзо­надою» за ім’ям найвідомішого героя Д. Дефо.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 151 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz