ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 43
Гостей: 43
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Незвичайні мандрівки Жуля Берна

З часу виходу першого роману кожен наступний твір Жуля Берна був ще до друку приречений на успіх. Його герої мандрують на повітряній кулі, пішки пе­реходять через континенти, протистоять бурхливим океанським хвилям. Почи­наючи наступний твір, Жуль Берн на величезному глобусі проводив кольоро­вими олівцями маршрут майбутньої мандрівки. Через якийсь час глобус був так густо вкритий різнокольоровими лініями, що й сам письменник уже не міг розі­братися у цих хитросплетіннях.

Роман «П’ятнадцятирічний капітан» Жуль Берн задумав під час подорожі на яхті разом із сином-підлітком Мішелем. Удома Мішель був справжнім деспо­том. Його поведінка не вкладалася в жодні прийнятні межі. Батько вже не знав, що йому робити з відхиленнями Мішеля. І яке ж було його здивування, коли в морі син-психопат перетворився на спокійного, впевненого в собі підлітка. Він не боявся хвиль, міцно тримав штурвал, ставив і прибирав вітрила. Усі коман­ди виконував швидко, чітко, без зайвих розмов. Мабуть, в один із таких щасли­вих днів повного взаєморозуміння із сином і народився задум написати твір, де головним героєм був би схожий на Мішеля п’ятнадцятирічний хлопець.

Крім плавання на власній яхті, Жуль Берн майже не мандрував. Але багата уява дозволяла письменнику побувати на різних континентах. Разом зі своїми героями митець видирається на найвищі гори, рятується від вулканічної лави, перепливає бурхливі ріки, досліджує невідомі землі.

Кожна така подорож збагачує читачів знаннями з ботаніки, зоології, геогра­фії. Жуль Берн устами учених-диваків чи інших героїв розповідає про історію дослідження віддалених континентів, засуджує піратство і работоргівлю.

Минає час, але твори Жуля Берна не втрачають свого значення, бо в них ді­ють справжні герої. Події розгортаються стрімко, а пригоди сміливців до остан­ньої сторінки тримають читачів у напруженні.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 109 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz