ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 9
Гостей: 9
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Людина у смертельній небезпеці (за оповіданням Джека Лондона «Жага до жипя»)

Екстремальна ситуація! Потрапляючи в неї, людина здатна на такі вчинки, які в звичному житті їй не під силу. Любов до життя, прагнення вижити допо­магають їй перемогти обставини.

У смертельній небезпеці опинився герой оповідання Джека Лондона «Жага до життя». Кинутий другом, він залишився сам на сам зі смертю. Переможе її — виживе, ні — повторить долю свого товариша, що став жертвою диких звірів.

Крок за кроком йшов до порятунку наш герой. Але як нелегко давалися йому ці кроки! Іноді здавалося: сил уже немає, хотілося лягти і більше не підво­дитися. «Бін перестав розуміти, де знаходиться північ, і забув, з якого боку він прийшов вчора», але бажання дійти до Країни Маленьких Палиць примушува­ло його знову вставати і йти. Йти... назустріч життю. Змучений і знесилений, він робив усе, щоб вижити: їв гіркі й водянисті ягоди, намагався вбити каменю­кою куріпку, впіймати рибку в калюжі. Голод і поранена нога завдавали йому нестерпних страждань. «Штани у нього порвалися об гостре каміння, від колін тягнувся кривавий слід». Іноді йому здавалося: крок, зроблений ним, — остан­ній. Але він знову і знову підводився і йшов вперед, розуміючи, що зупинятися не можна. «До полудня він зовсім вибився з сил... і знову розділив золото, цього разу висипавши половину на землю. До вечора він викинув і другу половину». Нічим, навіть золотом, не можна зміряти любов людини до життя.

Минали дні і ночі, він йшов, втративши лік часу, відпочиваючи там, де па­дав. Здавалося, всі відчуття згасли. Тільки життя, яке ще жевріло в ньому, при­мушувало за інерцією рухатися. «Бін більше не боровся, як борються люди. Це саме життя в ньому не хотіло гинути і гнало його вперед». Помираюча людина не хотіла миритися зі смертю і, знаходячись в її кігтях, кидала їй виклик. Зустріч із вовком, перемога над ним — підтвердження цьому.

У чому сила любові людини до життя? У подоланні непереборного! Що до­помогло нашому герою вистояти і перемогти? Сила волі, мужність, цілеспрямо­ваність, бажання жити!Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 117 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz